نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،در مورخ 19 آبان ماه جلسه شورای آموزش و پرورش با حضورامام جمعه،بخشدار،شهردار،رئیس اداره آموزش و پرورش، و دیگر اعضای شورا در اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.

"حسین صفری"رئیس اداره آموزش و پرورش ضمن خوشامدگویی به اعضای شورای  و خیر مقدم به اعضای جدید در مورد مباحث جلسه که شامل 1-برگزاری نماز اول وقت در مدارس2-نگهداری و تأمین فضاهای مورد نیاز آموزش و پرورش بود بیان کرد: با توجه به بیش از 5000 دانش آموز که در منطقه زارچ وجود دارد.نیاز مبرم به بعضی از مکان ها مثل،استخر دانش آموزی با توجه به طرح سباح دانش آموزی،اردوگاه دانش آموزی،کانون و دارالقرآن می باشد.

وی در ادامه افزود:برای تکمیل سالن ورزشی خیری،اداره نوسازی مدارس حدود 700 میلیون اعتبار گذاشته و تکمیل بحث پروژه های نیمه تمام در رأس نوسازی است.

"سید محمود روحانی طباطبایی" در مورد موضوع جلسه که برگزاری خواندن نماز اول وقت در مدارس بود بیان کرد: احادیث فراوانی در راستای اهمیت نماز اول وقت بیان شده است و در احادیثی از حضرت محمد(ص) آمده است که از ایشان پرسیده شد محبوب‌ترین عمل نزد خداوند چیست و کدام عمل دارای ثواب بیشتری است که ایشان فرمودند نماز اول وقت محبوب‌ترین عمل در نزد خداوند است که بیشترین ثواب را دارد.

"عرشیان" بخشدار منطقه گفت:برای ترویج فرهنگ خواندن نماز اول وقت باید آموزش های مختلف داده شود واز تمام ظرفیت ها وامکانات بهره برداری کنیم.نماز یکی از مباحث اصلی ومهم است که باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد. وبا مدیران مدرسه باید هماهنگی هایی ایجاد شود.

عرشیان درمورد نگهداری و تأمین فضا های آموزشی  برای ساختمان مدرسه گودرزی اله آباد قول مساعدت داد.

در ادامه این نشست اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداخته  و راهکارها وپیشنهادهایی بیان کردند.