نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه برگزار شد

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش زارچ،صبح امروز 28 آذرماه نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ با حضور اکثریت اعضا در محل اتاق ریاست آموزش و پرورش منطقه تشکیل شد.

در ابتدای این نشست و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید؛ حسین صفری ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ و دبیراین شورا، ضمن عرض تسلیت فوت دانش آموزان در مدرسه زاهدان گزارش پیگیری مصوبات جلسه قبلی شورا در خصوص بحث اردوگاه دانش آموزی چرخاب زارچ و نامگذاری مدرسه خاندان سلمان ارائه، و موضوعات جلسه رابیان نمود.

دبیر جلسه همچنین گزارشی از وضعیت سواد آموزی منطقه ارائه نمود و خواستار همکاری بخشداری و دیگر ارگان ها در بحث سواد آموزی و آموزش اتباع ورودی به منطقه و همچنین پیگیری پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش و تجلیل از برگزیدگان کنکور سراسری سال 97 شد.

در ادامه حجت الاسلام سیدمحمودروحانی طباطبائی امام جمعه بخش زارچ با عرض تسلیت مجدد درگذشت همکار فرهنگی خانم اقبالی و همچنین حادثه مدرسه در زاهدان نظرات خود را در خصوص موضوعات این نشست بیان نمود؛و خواستار تسریع و پیگیری موضوع تجلیل از برگزیدگان کنکور منطقه شد.

در ادامه این نشست آقایان آبافت رئیس شورای شهر، رضایی شهردارمنطقه، رحیمی نماینده مدیران متوسطه دوم، داراب نماینده انجمن اولیاء و مربیان و خانم صادقی نماینده مدیران متوسطه اول، به بیان نظرات و دیدگاه های خود در رابطه با موضوعات نشست شورا پرداختند.

علیرضا عرشیان بخشدار منطقه و رئیس شورای آموزش و پرورش نیز ضمن عرض تسلیت جان باختن دانش آموزان در مدرسه زاهدان، خواستار توجه آموزش و پرورش منطقه در خصوص بحث گرمایشی مدارس و پیشگیری از بروز حوادث ناگوار در مدارس شد.

در پایان بخشدار زارچ همچنین به جمع بندی نکات و بحث های مطرح شده در خصوص موضوعات این نشست پرداخت.