نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با حضور فرماندار برگزار شد

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با حضور فرماندار برگزار شدبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،ششمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 99 با حضورفرماندار شهرستان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری یزد، بخشدار،شهردار، رئیس شورای شهر ، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و دیگرمسئولین منطقه درسالن کنفرانس اداره برگزار شد.

فرماندار یزد در این نشست ضمن تقدیر از زحمات بی شائبه مجموعه آموزش و پرورش زارچ گفت: بر خود وظیفه دانستم که در شورای آموزش و پرورش زارچ حضوریافته با وجود اتفاقات بسیار خوب و متفاوتی که با حضور خیرین درمجموعه آموزش و پرورش زارچ رخ داده که کاملا در سطح شهرستان یزد، شاخص شده است.

"سید محمد رستگاری" بیان کرد: در بحث تامین اعتبارات آنچه که استحقاق این بخش هست  بیش از آن باید توجه ویژه شود.

وی اظهار داشت: پروژه های عمرانی و خیری درحوزه آموزش و پرورش زارچ ، تامین اعتبارشده  و خوشبختانه بخشی از این پروژه ها تخصیص اعتبار 100 درصدی در نظر گرفته شده و ان شاالله با پیگیری های انجام شده شاهد بهتر شدن روند ساخت و ساز پروژه ها در بخش زارچ باشیم.

"حسین صفری"رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ضمن خوش آمد گویی خدمت فرماندار، هیئت همراه واعضای شورای آموزش و پرورش زارچ در خصوص پروژه های نیمه تمام خیرین و جذب اعتبارات  توضیحاتی را تشریح نمود.

لازم به ذکر است در این نشست گزارشی از فعالیت های آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش زارچ در فضای مجازی ارائه شد.