نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 1396

سومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 1396به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، سومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 1396 با موضوع  برنامه ریزی اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان، و با حضور اکثریت اعضا در محل بخشداری زارچ برگزار شد.

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، کمالی ریاست اداره و دبیر شورای آموزش و پرورش ضمن بیان موضوع جلسه، هماهنگی و برنامه ریزی همه جانبه در جهت ایجاد شرایط مناسب برای اوقات فراغت دانش آموزان منطقه در تابستان 96 را خواستار شد.

زارع، معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش زارچ نیز، با بیان موانع و مشکلات این حوزه، آماری از عملکرد معاونت فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش در حوزه اوقات فراغت دانش آموزان و تمهیدات اندیشیده شده برای تابستان 96 ارائه نمود.

 در ادامه اعضای جلسه به بیان نظرات و نکات سازنده ای در رابطه با برنامه ریزی و ایجاد شرایط مناسب در رابطه با کلاس های تابستانی و اوقات فراغت دانش آموزان پرداختند.

صادقی مقدم بخشدار و ریاست شورا نیز برنامه ریزی و هماهنگی همه سازمانها و دستگاه های منطقه، از جمله آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای، سازمان تبلیغات، بسیج و... را در جهت ایجاد شرایط و امکانات مناسب برای برگزاری کلاس های تابستانه  کارگشا دانست.