نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد

سومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، سومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال98 با حضور امام جمعه، بخشدار، ریاست آموزش و پرورش ، رئیس و کارشناس مسئول اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش، روسای ادارات منطقه و دیگر اعضای شورا با سه موضوع " برنامه ریزی اوقات فراغت"، "بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان بازمانده از تحصیل" و "پروژه مهر98" در محل اداره برگزار گردید.

در ابتدای نشست و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "حسین صفری" دبیر این شورا و رئیس آموزش و پرورش زارچ، گزارشی از مصوبات جلسات قبلی و اقدامات انجام شده در این زمینه ارائه، و موضوعات سومین نشست شورا را مطرح نمود.

در ادامه حجت الاسلام روحانی طباطبایی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و شهدای هفتم تیرماه، با اشاره به آیات و روایات و با تاکید بر اهمیت استفاده از زمان، اوقات فراغت تابستان را بهترین زمان برای آموزش علوم دینی و مسائل مورد نیاز جوانان و نوجوانان دانست.

"انتظاری" رئیس اداره فرهنگی، هنری اداره کل آموزش و پرورش نیز گزارشی از اقدامات انجام شده و مراکز موجود در سطح استان در زمینه اوقات فراغت دانش آموزان ارائه نمود.

درادامه هریک از اعضای اصلی و مدعو سومین نشست شورا، نظرات، پیشنهادات و دیدگاه های خود را در خصوص موضوعات جلسه بیان نمودند.