نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.

سومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، سومین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه با حضورامام جمعه، بخشدار، شهردار، ریاست شورای شهر، ریاست آموزش و پرورش منطقه و دیگر اعضا در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.

محمد کمالی ریاست اداره و دبیر این شورا ضمن عرض خوش آمد و تقدیر از حضور اعضا اولین موضوع جلسه را در خصوص نحوه تقدیر از دانش آموزان حائز رتبه برتر در کنکور سراسری سال97 بیان نمود.

در ادامه آقایان ابوتربی نماینده انجمن اولیا و مربیان و رضائی ،شهردار زارچ به بیان نظرات و دیدگاه های خود در این خصوص پرداختند.

حجت الاسلام روحانی طباطبایی، با اشاره به حدیثی از امیر مومنان امام علی (ع) بر کشف استعداد دانش آموزان در زمینه های مختلف و زمینه یابی برای شکوفائی این استعدادها تاکید نمود.

امام جمعه زارچ همچنین پیشنهاد برگزاری جشن و معرفی دانش آموزان برتر کنکور سراسری در نماز جمعه و تقدیر از این دانش آموزان را ارائه نمود.

در ادامه موضوع دوم جلسه در خصوص ثبت نام دانش آموزان  بدون هویت توسط دبیر جلسه مطرح گردید.

عرشیان بخشدار زارچ در ادامه اعلام آمادگی بخشداری جهت بررسی و صدور مجوز ثبت نام برای دانش آموزان بدون هویت را اعلام نمود.

همچنین مقرر گردید جهت بررسی وضعیت ساختمان اتباع و اختصاص فضای آموزشی مناسب، اعضای شورا از ساختمان مدارس بازدید نمایند.