نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

راهیابی تیم دبیرستان امام حسن(ع) به مرحله کشوری دوازدهمین دوره لیگ علمی و بین المللی پایا

راهیابی تیم دبیرستان امام حسن(ع) به مرحله کشوری دوازدهمین دوره لیگ علمی و بین المللی پایابه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، تیم دبیرستان نمونه دولتی امام حسن مجتبی(ع) زارچ با حضور دانش آموزان: "حسین نظریه"، "هادی سرداری"، "محمدصدرا میرشمس"، "محمدامین امینی" و "سیدمهدی سیدعلیزاده" موفق به کسب رتبه برتر و راهیابی به مرحله کشوری دوازدهمین دوره لیگ علمی و بین المللی پایا در رشته علوم کامپیوتر و برنامه نویسی شد.

گفتنی است، لیگ علمی بین المللی پایا مسابقه ای است علمی که هر ساله توسط سازمان بسیج دانش آموزی، برای پایه های ششم تا یازدهم در رشته های مختلف و در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی برگزار می شود و گروه برتر هر پایه به مرحله کشوری راه می یابد.

"حسین صفری" ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ نیز در پیامی کسب این موفقیت ارزشمند را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

درخشش و موفقیت دانش آموزان گرامی در دوازدهمین دوره لیگ علمی و بین المللی پایا و راهیابی به مرحله کشوری این رقابت ها را به تمامی این عزیزان و دانش آموزان پر تلاش، فرهنگیان دلسوز و خانواده های آنان صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی تردید این گونه موفقیت ها جز در سایه ایمان به خدا، تلاش و پشتکار و خودباوری به دست نخواهد آمد.

اینجانب ضمن آرزوی موفقیت برای این دانش آموزان در مرحله کشوری این رقابت ها، از خداوند دانا و حکیم برایشان توفیق روزافزون و ایامی شاد آرزومندم. باشد که این افتخار ، نقطه عطفی در مسیر تحول و پیشرفت علمی فرزندان این خطه از ایران عزیزمان گردد.