نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در پیامی، روز معلم را به همه معلمان و فعالان عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در پیامی، روز معلم را به همه معلمان و فعالان عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در پیامی، فرارسیدن روز معلم را به معلمان، آموزگاران و فعالان عرصه تعلیم و تربیت منطقه زارچ تبریک گفت.

متن پیام، به این شرح است:

 

                  عارفان علم عاشق میشوند            بهترین مردم معلم میشوند

                 عشق با دانش متمم میشود           هرکه عاشق شد معلم میشود

بسم الله الرحمن الرحیم

  حضرت علی (ع)«من علّمنی حرفاً فقد صیّرنی عبداً»

خدای عزوجل را شاکر و سپاسگزارم که خلعت زیبای معلمی را بر قامت رسول مهربانی پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله برازنده دانسته و معلمان به عنوان وارثان امانت بزرگ تعلیم و تربیت در روی زمین میراث داران این موهبت ارزنده الهی هستند.

تکریم و گرامیداشت معلم به عنوان موثرترین نیروی انسانی عامل پیشرفت جامعه که در حقیقت تعظیم علم و معنویت می باشد برهمگان امری لازم و ضروری می باشد لذا هفته معلم فرصتی است که آحاد جامعه به نحو شایسته مراتب سپاس خود را تقدیم معلمان نمایند که کاروان زندگی بشر هرگز از قافله سالاری آنها بی نیاز نبوده و نخواهد بود.

اینجانب ضمن گرامی داشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم که با عید سعید فطر تقارن دارد از زحمات ارزشمند همکاران فرهنگی در پیشبرد اهداف عالی دستگاه تعلیم و تربیت تقدیر و تشکر نموده و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما عاشقانی که شمع وجود خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردا آبیاری می نمایید، نثارتان کنیم.

امیدوارم که در سال «تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرینی » ، شما پیش قراولان عرصه علم و دانایی در سایه الطاف الهی بیش از پیش بستر رشد و خرد ورزی ، اعتدال اندیشه ، شکوفایی علمی و بالندگی اخلاقی جامعه را فراهم نموده و در سنگر خدمت به فرزندان منطقه و میهن اسلامی سرافراز و سربلند باشید.

                                                                                حسین صفری

                                                                   رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ