نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رئیس اداره آموزش و پرورش بخش زارچ سال نو را تبریک گفت

رئیس اداره آموزش و پرورش بخش زارچ سال نو را تبریک گفت به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش  زارچ به مناسبت حلول سال نو و نوروز به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

حلول سال نو و بهار پر طراوت، که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به همه هم وطنان به ویژه همکاران فرهنگی و دانش آموزان و اولیاء آن‌ها تبریک عرض می‌نمایم.

نوروز؛ روزی ست که طبیعت به فرمان خداوند، اهریمن قحطی و خشکسالی را شکست داده و دگر بار شادمانی و خیر و برکت را به مردم ارزانی می‌دارد. روزی که پس از پشت سـر گذاشـتن فصـلی سرد، خورشید با طلوع خیره‌کننده‌اش زمین مرده را زنده می‌کند و هر آنچه خشک شده بود را سبز می‌گرداند. بیاییـد به پاسداشت نو شدن زمین دست در دست هم به دعا برخیزیم و در این برهه زمانی که کشور درگیر شیوع بیماری کرونا است از خداونـدگار عـالم، سـالی نیکو و به دور از بلایا درخواست کنیم.

اینجانب ضمن تبریـک سال 1401 هجری شمسـی و آغاز بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را فرهنگیان و دانش آموزان منطقه زارچ  تبریک و تهنیت عرض نموده امیـدوارم سالی سـرشار از شادی، موفقیت و خدمت در پیش داشته باشید.

با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می‌گذاریم و فروتنانه از او طلب می‌کنیم که:"یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال"

                                                             حسین صفری

                                                  رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ