نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رئیس‌اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ با صدور پیامی فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفت.

رئیس‌اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ با صدور پیامی فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه زارچ ، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه و دبیر شورای آموزش و پروش، به مناسبت گرامی‌داشت هفته شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است:

وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَمْرُهُمْ شُورَی بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنْفِقُونَ

"و آنان ‌که دعوت پروردگارشان را اجابت کردند و نماز را برپا داشتند و کارشان در میان خودشان بر پایه مشورت است و از آنچه روزی آنان کرده‌ایم، انفاق می‌کنند".

آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد اجتماعی، ماهیت و کارکردی مشارکتی دارد که تحقق امر مشارکت در سند تحول نظام آموزشی، در سایه برقراری تعامل سازنده با اولیا و دستگاه‌های تأثیرگذار در حوزه تعلیم و تربیت امکان‌پذیر است.

مشارکت در تصمیم‌گیری‌های حوزه تعلیم و تربیت، سبب رشد و بالندگی آموزش و پرورش بوده و زمینه تحقق جامعه پویا را فراهم نموده است؛ لذا تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در 26 دی ماه سال 1376 از سوی مجلس شورای اسلامی به عنوان یک تجربه موفق در راستای تحقق خردجمعی، مشارکت و نظارت مردم در امر تعلیم و تربیت و بسیج سرمایه‌های محلی تلقی می‌شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش، این هفته را به اعضای شورای آموزش و پرورش زارچ، فرهنگیان فرهیخته، دانش‌آموزان  و اولیای محترم تبریک گفته و موفقیت و توفیق روزافزون آن‌ها را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

                                                                    حسین‌صفری

                                                          رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ