نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مسئولین زارچ با مدیر عامل هلال احمر استان یزد

دیدار مسئولین زارچ با مدیر عامل هلال احمر استان یزددیدار مسئولین زارچ با محسن حرازی زاده مدیر عامل هلال احمر استان یزد در خصوص تکمیل سالن آمفی تئاتر هلال احمر زارچ

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، در این دیدار که امام جمعه، بخشدار، رئیس اداره آموزش و پرورش و مسئول هلال احمر زارچ حضور داشتند. امام جمعه گفت: باپیگیری های عباسعلی کریمی سرپرست سابق هلال احمر زارچ، سالن آمفی تئاتری در هلال احمر ساخته شد که نیمه تمام ماند و چند سالی است که همانطور باقی مانده است.

حجت الاسلام روحانی طباطبایی با اشاره به این که در منطقه هیچ سالن آمفی تئاتری ندارد افزود: با پیشنهاد " صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ادامه کار با در اختیار قراردادن به آموزش و پرورش این پروژه تکمیل خواهد گردید.

علیرضا عرشیان بخشدار زارچ  ضمن تشکر از مسئولین هلال احمر استان یزد در تکمیل این پروژه توسط آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت با وجود بیش از 5 هزار دانش آموز نیاز مبرم به این سالن درمنطقه زارچ است

"محسن حرازی زاده"مدیر عامل هلال احمر استان یزد ضمن تشکر از امیر فرقانی مسئول هلال احمر زارچ گفت: با پیگیری های مسئولین بخش زارچ این پروژه تکمیل ومورد استفاده دانش آموزان و عموم مردم قرارخواهد گرفت.