نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار با مدیرکل‌امور اتباع و مهاجرین خارجی

دیدار با مدیرکل‌امور اتباع و مهاجرین خارجی


دیدار با مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد با حضور امام جمعه، بخشدار، شهردار، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و مسئول راهبردی ناحیه مقاومت بسیج روح الله زارچ صورت گرفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، امام جمعه زارچ ضمن تبریک به آقای "ابوالفضل خوشنویس" در انتصاب پست مدیرکل‌ امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد به مسائل اتباع و مهاجرین خارجی و ساماندهی آنها در منطقه پرداخت.

بخشدار زارچ در این دیدار گفت: مهم ترین دغدغه مردم زارچ در خصوص هجوم اتباع به منطقه می باشد که باید همه آنها احراز هویت شوند

وی برای احراز هویت اتباع و مهاجرین گفت: مکاتباتی با ادارات جهت اطلاع رسانی و شناسایی اتباع در خصوص کارت شناسایی و افراد فاقد هویت ارسال شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ بیان داشت:با وجود این که بیشترین آمار اتباع  و مهاجرین خارجی بعد از شهرستان یزد در استان،منطقه زارچ شامل می باشد باید کمیسیارعالی اعتبارات خاصی را برای دانش آموزان اتباع در نظر بگیرد.

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی در استان یزد ضمن خوش آمد گویی و تشکر از زحمات مسئولین در منطقه زارچ در خصوص مسائل اتباع گفت: باید فرهنگ سازی را از خودمان شروع کنیم تا خود به خود بسیاری از آسیب های اجتماعی و مسائل دیگررفع گردد.

"ابوالفضل خوشنویس" مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی گفت: سرمایه گذاری که برای  اتباع و مهاجرین خارجی در استان می شود باید ازظرفیت نخبگان آنها در مسائل شهری استفاده نمود.

 در پایان به ساخت مهمان شهرها در استان،شهرستان ها و مناطق اشاره نمود.