نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 97برگزار شد.

دومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 97برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، دومین نشست شورای آموزش و پرورش صبح امروز یک خردادماه با موضوع "تخریب و عقب نشینی دیوار مدرسه شهیدان طاهریزاده" و "اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان97" و با حضور امام جمعه،بخشدار، ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ و دیگر اعضا در محل سالن کنفرانس اداره برگزار گردید.

در ابتدای جلسه و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "محمدکمالی" دبیر این شورا ضمن عرض خیر مقدم به همه اعضای شورا موضوعات جلسه را مطرح نمود.

"حجت الاسلام روحانی طباطبایی" نیز ضمن عرض تبریک ماه مهمانی خداوند، یاد و خاطره سوم خردادماه روز آزاد سازی خرمشهر را گرامیداشت و در ادامه خواستار حفظ ارتباط دانش آموزان با محیط آموزشی در زمینه های فرهنگی،هنری و قرآنی در ایام فراغت تابستان گردید.

کمالی ریاست اداره آموزش و پرورش و دبیر شورا در ادامه با بیان موضوع عقب نشینی دیوار دبستان شهیدان طاهریزاده خواستار انجام تعهدات شهرداری در این زمینه قبل از شروع پروژه تعریض خیابان شد.

رضائی شهردار زارچ نیز آمادگی شهرداری را در جهت توافق با آموزش و پرورش در جهت انجام پروژه تعریض خیابان و عقب نشینی دیوار آموزشگاه اعلام نمود.

"عرشیان" بخشدار زارچ نیز ضمن تاکید بر لزوم تعامل بین آموزش و پرورش و شهرداری برای رفاه حال مردم، پیشنهاد کارشناسی قیمت زمین واگذار شده توسط آموزش و پرورش و خدمات انجام شده توسط شهرداری را ارائه نمود.

در ادامه نشست شورا "فلاحتی" ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای بخش زارچ خدمات این اداره را در جهت اجرای دوره های آموزشی در اوقات فراغت تابستان بیان نمود.

در پایان "زارع" معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش زارچ نیز گزارشی از برنامه های پیش بینی شده برای 4600 دانش آموز منطقه در ایام فراغت تابستان در محل دارالقرآن امام خمینی(ره) و کانون شهید صدوقی ارائه نمود.