نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جدید برگزار شد

دومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جدید برگزار شدبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، دومین نشست شورای آموزش و پرورش در سال98 منطقه با حضور اکثریت اعضا و اعضای مدعو در محل دبیرستان فاطمیه برگزار گردید.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "حسین صفری" دبیر شورای آموزش و پرورش ضمن تقدیر از حضور همه ی اعضا  و مدعوین محترم موضوعات جلسه را مطرح نمود.

صفری در خصوص اولین موضوع جلسه «بررسی فضاهای موجود و مورد نیاز منطقه» گزارشی از تعداد فضاهای موجود و وضعیت پروژه های نیمه تمام ارائه نمود.

دبیر شورای آموزش و پرورش زارچ همچنین در ادامه ابراز امیدواری کرد که تا مهر ماه به همت خیرین و نوسازی مدارس تعدادی از پروژه های نیمه تمام منطقه تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

حجت الاسلام "روحانی طباطبائی" امام جمعه منطقه نیز با تاکید بر نقش فضاهای آموزشی در کیفیت تعلیم و تربیت، خواستار هماهنگی و همکاری همه ارگان ها در جهت جذب خیرین بزرگوار برای تکمیل و بهبود فضاهای آموزشی منطقه شد.

در ادامه این نشست آقایان "غنی ئی" رئیس اداره تعاون اداره کل آموزش و پرورش، "رضایی" شهردار زارچ، "ابوترابی" نماینده اولیاء و مربیان، "انتظاری" رئیس اداره فرهنگی هنری و "کریمی" کارشناس مسئول اردوهای اداره کل به بیان نظرات خود در رابطه با موضوعات جلسه و فضاهای مورد نیاز آموزشی، پرورشی،رفاهی، اردوگاه های دانش آموزی و همچنین ایجاد درآمد پایدار برای مدارس پرداختند.

"علیرضا عرشیان" بخشدار زارچ و رئیس شورای آموزش و پرورش نیز در ادامه به جمع بندی نظرات مطرح شده توسط اعضا پرداخت.

در پایان نیز نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام "فاضل گلپایگانی" با حضور اعضای شورا ،دانش آموزان وکادر دبیرستان فاطمیه برگزار گردید.