نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه برگزار شد.

دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، دوازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 96 با حضور اکثریت اعضا در محل سالن کنفرانس این اداره برگزار گردید.

در ابتدای این نشست محمد کمالی دبیر شورای آموزش و پرورش زارچ ضمن عرض تبریک ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) دو موضوع " اسکان مسافران و میهمانان نوروزی " و "برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم" را برای این نشست بیان نمود.

عزیزی معاونت پشتیبانی اداره آموزش و پرورش زارچ در خصوص اولین موضوع جلسه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در جهت اسکان مسافرین نوروزی در مدارس منطقه ارائه نمود و اضافه کرد: تعداد 27 مدرسه برای ارائه خدمات به مسافرین نوروزی آماده و تجهیز شده که بر اساس امکانات هر کلاس به سه سطح "ویژه"، "الف" و "ب" تقسیم می شود.

عزیزی همچنین اقلام مورد نیاز مدارس منطقه در طرح اسکان نوروزی 97 اعلام نمود.

حجت الاسلام روحانی طباطبایی امام جمعه زارچ، برمدیریت جهادی و بسبج امکانات برای طرح اسکان نوروزی تاکید نمود؛ و حضور میهمانان و مسافران نوروزی را ظرفیتی برای پیشرفت و توسعه شهر دانست.

در ادامه اعضای شورا به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضاعت این جلسه پرداختند.

در پایان عرشیان بخشدار زارچ و ریاست شورای آموزش و پرورش با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر، از تلاش دست اندرکاران طرح اسکان نوروزی تقدیر نمود؛و افزود: با توجه به جهانی شدن بافت تاریخی یزد پیش بینی می شود مسافران نوروزی افزایش قابل توجهی داشته باشند که ضروری است تمهیدات لازم در این زمینه با همکاری دستگاه های صورت گیرد.