نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال جاری

دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال جاری


دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال جاری

 به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش زارچ ؛ دوازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ به ریاست  بخشدار  و حضور رئیس اداره آموزش وپرورش و دبیر جلسه  و سایر اعضای  اصلی و مدعوین، در محل اداره آموزش وپرورش زارچ  برگزار گردید. بعد از تلاوت آیات کلام الله در ابتدا رئیس اداره آموزش وپرورش ضمن بیان دستورکار جلسه گفت:  جشنواره زارچ شناسی فرصتی شد تا فرهنگ اصیل منطقه را به نحوه شایسته به نسل امروز نشان داده شود "کمالی" افزود: بیش از چهار هزار  نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

دبیر شورا با تبریک  کسب رتبه دوم استان ،  در پذیرش دانشجو در دانشگا ه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور توسط دانش آموزان زارچی، گفت: این موفقیت نشانه ی برنامه ریزی و تلاش مجموعه آموزش و پرورش منطقه می باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و تاریخی شهر زارچ ، ستاد اسکان فرهنگیان با تجهیز 25 آموزشگاه و 210 کلاس آماده اسکان  پذیرش و اسکان بیش از 20هزار مسافر از سراسر کشور می باشد.

 

"صادقی مقدم" بخشدار زارچ ضمن تبریک موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری 93 گفت: این موفقیتها  نشان پویایی آموزش و پرورش زارچ می باشد.

رئیس شورای آموزش وپرورش گفت: جایگاه  شورای آموزش و پرورش برای حل مسائل و ارتقای فرهنگ منطقه اهمیت دارد و باید اعضا در اجرای شدن مصوبات اهتمام داشته باشند

وی درادامه ضمن تقدیر از عوامل اجرای نمایشگاه زارچ شناسی بر حضور خیرین در برنامه های آموزش وپرورش تاکید کرد.

 

"انتظاری" معاون آموزشی گفت: در کنکور سراسری 93 ، 12 دانش آموز موفق به کسب  رتبه زیر 2000 در کنکور سراسری شدند.

 

در ادامه اعضا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.  

 

در این جلسه مقرر گردید مراسم تجلیل از برترین های کنکور سراسری 93 با حضور مسئولان ، دانش آموزان سوم متوسطه و پیش دانشگاهی و اولیا در محل اداره آموزش وپرورش ششم فروردین سال آینده  برگزار شود.

 

در پایان " امیر صادقی مقدم" بخشدار زارچ با اهدای لوح سپاس از زحمات رئیس اداره آموزش وپرورش به جهت برگزاری جشنواره زارچ شناسی تقدیر کرد.