نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دوازدهمین نشست شورای آموزش وپرورش در سال جاری

دوازدهمین نشست شورای آموزش وپرورش در سال جاری


دوازدهمین نشست شورای آموزش وپرورش در سال جاری

                                                                                                   

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش زارچ دوازدهمین نشست شورای آموزش وپرورش در سال جاری به ریاست " ابوالفضل خوشنویس" بخشدار و رئیس شورا و حضور " محمد کمالی" رئیس اداره و دبیر شورا و سایر اعضای اصلی و مدعوین در محل بخشداری زارچ برگزار شد.

بخشدار و رئیس شورا ضمن تبریک هفته امور تربیتی به مربیان تربیتی مدارس ،گفت: خوشبختانه آموزش وپرورش منطقه در وضعیت مطلوب در مسائل آموزشی و پرورشی و سایر مسائل به سر می برد و این نشان از ظرفیت بالای پرسنل این نهاد فرهنگی منطقه می باشد.

" خوشنویس " اظهار داشت: از شیفت خارج کردن دو آموزشگاه مهم ترین دغه دغه اولیا و آموزش و پرورش زارچ می باشد که انشاا... در سال آینده همه در جهت مرتفع شدن این مشکل تلاش نمائیم

بخشدار زارچ  خاطر نشان کرد: جذب خیرین و مشارکتهای مردمی باید از اولویت های اول، سال جاری آموزش و پرورش ، در جهت بهره برداری کامل پروژه های نیمه تمام باشد تا شاهد کمبود فضای آموزشی نباشیم

ساماندهی ثبت نام دانش آموزان افاغنه، پذیرای مطلوب از مسافران نوروزی و ارائه کلیه فعالیتهای شورا از دیگر مباحث رئیس شورای آموزش وپرورش زارچ در این نشست بود.

در ادامه رئیس اداره و دبیر شورای آموزش و پرورش زارچ ضمن تقدیر از حضور و شرکت فعال اعضای شورا در جلسات و برنامه های شورا گفت: بطور قطع جذب خیرین از اولویتهای اول آموزش وپرورش منطقه می باشد و بدین منظور جلسات مکرری با آنان تشکیل و  طی انجام مراسمی از خیرین مدرسه ساز منطقه تجلیل خواهد شد.

" محمد کمالی" به اسکان مسافران نوروزی اشاره کرد و افزود: با پیگیری ها و حمایتهای مسئولین کمبودها شناسایی و رفع شده است

وی به اقدامات اخیر آموزش وپرورش منطقه از جمله برگزاری 5 مرحله کنکور آزمایشی ، کارگاه آموزشی ویژه دبیران ریاضی و برگزاری نمادین جشن نیکوکاری با حضور مسئولین استان اشاره کرد.

" حفیظی " شهردار زارچ گفت: تبلیغات مناسب ، ایجاد کمپینگ ، نظافت و زیبا سازی ورودی های و داخل شهر ،برگزاری تور زارچ گردی و چند برنامه متنوع جهت جذب و بالا بردن میزان ماندگاری مسافران  از جمله اقدامات شهرداری می باشد.

"ابوترابی " دبیر ستاد اسکان فرهنگیان زارچ   از آمادگی 30 آموزشگاه با ظرفیت 200کلاس جهت استقبال مسافران نوروزی خبر داد و گفت: امیدواریم با تلاش و همکاری سایر نهادهای دولتی و غیر دولتی میزبان خوبی برای مسافران باشیم.

در پایان از کلیه اعضای شورای آموزش وپرورش منطقه با اهدا لوح از طرف " سیفی" فرماندار یزد و " خوشنویس " بخشدار زارچ تقدیر شد.