نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ

دهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ


در راستای فرا رسیدن سال نو و تمهیدات لازم برای میهمانان نوروزی دهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،دهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با موضوعات برنامه ریزی جهت استقبال و اسکان میهمانان نوروزی و برنامه ریزی و ساماندهی قرائت خانه دانش آموزان در نوروز 1401 با حضور امام جمعه، بخشدار،شهردار، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و دیگر اعضاء در سالن کنفرانس اداره برگزار شد.

 "حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و دبیرجلسه ضمن تقدیر و تشکر از اعضا و تبریک ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان به پیگیری مصوبات جلسه قبل پرداخت.

"صفری" در خصوص اسکان مسافران نوروزی گفت: هدف اصلی باید خدمت به خلق و مهمان نوازی مطلوب برای مسافران باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در این نشست به اهم ازاقداماتی که باید برای آمادگی مسافران نوروزی به منطقه انجام شود پرداخت.

وی در ادامه بیان داشت: منطقه زارچ آمادگی پذیرش میهمانان نوروزی در 26 مدرسه و 220 کلاس می باشد.

امام جمعه زارچ در دهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ گفت: از تمام ظرفیت های موجود منطقه در راستای حفظ امنیت ، آرامش و خوشنودی مسافران نوروزی باید استفاده نمود.

وی در خصوص قرائت خانه دانش آموزی اظهارداشت: بایداستفاده بهینه از فرصت نوروز برای دانش آموزان به ویژه  کنکوری های 1401 و تشویق آنها به مطالعه در قرائت خانه ها داشته باشیم.

"مرتضی زیباییان"  بخشدارزارچ در خصوص اسکان میهمانان نوروزی، پذیرش و پذیرایی، راهنمایی درست، رفاهیات و بازدیدهای میهمانان نوروزی گفت: باید از ظرفیت تمام ارگان های منطقه  استفاده شود تا مسافرانی که وارد منطقه می

شوند خاطرات خوبی از این شهر داشته باشند.

در این نشست دیگر اعضای نقطه نظرات و پیشنهادات خود رادر خصوص موضوعات جلسه ارائه دادند.

در پایان به مناسبت کسب رتبه برتر شوراهای منطقه در استان، ازاعضای شورای اسبق با لوح تقدیر از طرف معاونت وزیر تجلیل به عمل آمد.