نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان منطقه برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان منطقه برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش زارچ،"حسین صفری" ریاست آموزش و پرورش منطقه زارچ با ارسال پیامی خواستار حضور گسترده فرهنگیان، دانش آموزان و اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی روز 22بهمن شد.

در این پیام آمده است:

دهه مبارکه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را در 40 سالگی انقلاب که دوران بلوغ و عقلانیت و کمال خویش را طی می‌کنند، به ملت شریف ایران  تبریک عرض می نمایم.

انقلابی که همه متفکران و نخبگان جریان‌های سیاسی و اقشار مختلف مردم و همه آنان که از استبداد، وابستگی و تبعیض به تنگ آمده بودند در شکل گیری آن پشت سر امام عظیم الشان قرار گرفتند و آینده بهتر ایران برپایه آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی را ترسیم کردند.

این حرکت بالنده با همدلی و وفاق ملت که رهنمود همیشگی پیشوای مقتدای ملت حضرت امام (ره) بود، به انجام رسید و پس از دوران رحلت پیشوای فقیدمان با تدبیر و خردمندی رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (دامه برکاته) ادامه یافت.

اینجانب اکنون در 40 سالگی انقلاب، از فرهنگیان فرهیخته، دانش آموزان ولایت مدار و مردم همیشه در صحنه شهر زارچ دعوت می کنم تا امسال نیز در لبیک به دعوت رهبری معظم انقلاب با شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری و دشمن شکن 22 بهمن ماه و با بانک "الله اکبر" بار دیگر با آرمان های پاک حضرت امام تجدید پیمان نمایند.