نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت از جامعه فرهنگیان زارچ برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

دعوت از جامعه فرهنگیان زارچ برای شرکت در راهپیمایی روز قدس


دعوت از جامعه فرهنگیان زارچ برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

بسمه تعالی

القدس لنا

روز قدس، روز حمایت از مردم فلسطین در برابر تجاوز و ظلمی چهل و پنج ساله است که به صورت برنامه ریزی شده و سازمان یافته از سوی نظام استکباری غرب و به وسیله رژیم غاصب اسرائیل در منطقه جریان دارد. در این روز مسلمانان جهان در حمایت از ملت فلسطین به صحنه می آیند تا افشاگر چهره کریه رژیم اشغالگر قدس و حامیان بین المللی آن باشند.

روز قدس امسال مصادف شده است با دور جدیدی از حملات گستردۀ نظامیان صهیونیست ، از زمین و هوا، به مردم بی پناه غزه که در برابر چشم جهانیان قربانی می شوند اما سرافرازانه ایستاده اند و هیمنه نظامی اسرائیل را به چالش کشیده اند.

بر خود فرض می دانم با توجه به شرایط خونبار غزه و ضرورت هرچه بیشتر حمایت از زنان و کودکان مظلوم و رزمندگان غیور فلسطینی، راهپیمایی روز قدس پیش رو از اهمیت به سزایی برخوردار است و به همین دلیل ضمن اعلام شرکت در آن از مردم شریف کشور، بخصوص جامعه فرهنگیان که خود را شریک آلام ملت فلسطین می دانند دعوت می نمائیم در راهپیمائی بزرگ این روز شرکت نمایند تا بلکه این همدلی مرحمی باشد بر جراحت عمیقی که بر پیکر ملت فلسطین وارد آمده است و تا درد تنهایی و غربت به درد های آنها افزوده نشود.

  امید است این حضور پرشور مردم روزه دار  ایران اسلامی در راهپیمایی جهانی روز قدس باعث دلگرمی و تقویت روحیه انقلابی مردم غزه در برابر حملات ناجوانمردانه رژیم اشغال گر قدس شود