نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در جمع کارشناسان اداری منطقه

حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در جمع کارشناسان اداری منطقهبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، نشست صمیمی "دکتر عباسعلی دانافر" مدیرکل آموزش و پرورش استان با حضور"محسن گلستانی" رئیس اداره روابط عمومی، "محمدحسین انتظاری" رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل، ریاست،معاونین و کارشناسان اداره آموزش و پرورش زارچ در محل سالن کنفرانس این اداره برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که عصر سه شنبه پنجم خرداد ماه برگزار شد؛ کمالی ریاست اداره ضمن خوش آمدگویی به حضار،از حضور مدیرکل محترم و همراهان در جمع کارشناسان اداری منطقه قدردانی نمود.

در ادامه هریک از معاونین و کارشناسان به معرفی و ارائه گزارش، پیشنهادات و مشکلات در خصوص حوزه های  مربوطه پرداختند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز با تشکر از ارائه گزارش و بیان نکات قوت و ضعف توسط معاونین و کارشناسان مربوطه در خصوص پیگیری جدی مشکلات و پیشنهادات ارائه شده و انجام هماهنگی های لازم در جهت پیشبرد و تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام منطقه قول مساعد داد.

 دکتر عباسعلی دانافر در ادامه با بیان نکاتی در خصوص جایگاه معلمی، مزایا ،بایدها و نبایدهای این جایگاه، خدمت و کار در حوزه آموزش و پرورش را نشانه ی لیاقت فرد و دارای مقامی والا و اعتباری ویژه دانست و بر حراست و پاسداری از این جایگاه ویژه تاکید نمود.

وی همچنین با اشاره به مفاخر و استعدادهای منطقه زارچ در زمینه های مختلف خواستار هم اندیشی و استفاده از این ظرفیت بالقوه در راستای رفع مشکلات حوزه آموزش و پرورش در این منطقه شد.

در پایان محمد کمالی ریاست آموزش و پرورش منطقه زارچ ضمن تشکر از سخنان مدبرانه و راهگشای دکتر دانافر، حضور ایشان را مایه خیر و برکت برای آموزش و پرورش منطقه دانست.