نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هم اندیشی،هماهنگی و هم افزایی مدیران مدارس ابتدایی

جلسه هم اندیشی،هماهنگی و هم افزایی مدیران مدارس ابتداییبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، جلسه هم اندیشی، هماهنگی و هم افزایی مدیران مدارس ابتدایی با حضور "حسین صفری"رئیس اداره،معاون آموزشی،معاون پرورشی،کارشناس ابتدایی،کارشناس تربیت بدنی و بهداشت سلامت،کارشناس مرکز خدمات سلامت درمانگاه طالقانی زارچ، درمدرسه دبستان 15 خرداد برگزارشد.
"حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ، در سخنانی با بیان اینکه مقطع ابتدایی مهمترین و زیربنایی‌ترین مقطع می باشد، خواستار آن شد تا با توجه ویژه و جدی مدیران به تمامی مقولات این حوزه ، دانش آموزانی توانمند و خلاق را پرورش دهند.

وی درادامه گفت:مشارکت مدیران برای جذب خیرین برای طرح درآمد پایدار، شرکت دانش آموزان در نماز جمعه از دیگر برنامه ها است. 

"افظلی" کارشناس مرکز خدمات سلامت در مورد بیماری آنفولانزا راه ها یپیشگیری ودرمان آن توضیحاتی داد وگفت: آنفولانزا یك بیماری ویروسی است كه بخش‌های بالایی مجراهای تنفسی را درگیر می‌كند. این بیماری به ناگاه رخ می‌دهد و نشانه‌هایی مانند تب، كوفتگی و درد در بدن، سردرد، خستگی، از دست دادن اشتها، سرفه خشك و گلوی دردناك یا خشك را بروز می‌دهد. آنفولانزا با سرماخوردگی تفاوت دارد؛ به‌طور معمول نشانه‌های آنفولانزا شدید‌تر است و بیمار اغلب نسبت به سرماخوردگی زمان بیشتری از كار و مدرسه بازمی‌ماند.

 
مدیران مدارس ابتدایی شهرستان نیز ضمن ارائه راهکارها و پیشنهادهای خود در جهت بهبود وضعیت آموزشی و پرورشی دانش آموزان ، به بیان مشکلات مدارس خود پرداختند.

گفتنی است دراین جلسه با اجرای سرود امام زمان(عج) توسط دانش آموزان خاتمه یافت.