نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه توجیهی نیروهای خدماتی جهت استقبال از میهمانان نوروزی

جلسه توجیهی نیروهای خدماتی جهت استقبال از میهمانان نوروزی


جلسه توجیهی نیروهای خدماتی جهت استقبال از میهمانان نوروزی

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ ،رئیس اداره آموزش و پرورش گفت: امسال ستاد اسکان جهت استقبال از میهمانان نوروزی هماهنگ تر و با برنامه عمل خواهد کرد و این موضوع نیازمند همکاری مدیران مدارس و نیروهای خدماتی می باشد   

" محمد کمالی "  اظهار داشت : رضایتمندی مسافران از عملکرد عوامل پذیرش و ترخیص مسافران هدف ما می باشد

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان زارچ خاطر نشان کرد :با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در سطح شهر و تلاش اعضای ستاد  قطعاً موجبات رضایتمندی میهمانان نوروزوی را فراهم خواهد شد.

" کمالی " با توجه به اهمیت خدمت به دیگران،خدمت به مردم را  از با ارزش ترین کارها نزد خداوند دانست و متضمن ثواب اخروی و پاداش فراوانی از جانب خداوند می باشد.

 معاون پرورشی اداره گفت: عوامل اجرایی ستاد باید با نگاه فرهنگی  از جمله خوش رویی ، احترام به حقوق مسافران و معرفی چهره فرهنگی شهر و گرامیداشت ایام فاطمیه در مدارس ، از  مسافران نوروزی استقبال نمایند.

" عزیزی "در ادامه  با استناد به آیه شریفه 36 سوره نساء و روایات ائمه، نکاتی را در خصوص خدمت به دیگران یاد آور شد.

" ابوترابی  " دبیر ستاد اسکان مهمانان نوروزی ضمن ارئه گزارشی از اسکان ، با اشاره به اهمیت ،فراهم نمودن زمینه اسكان نوروزی به ویژه همكاران فرهنگی در مورد نحوه پذیرش و ترخیص، رعایت نكات بهداشتی ، تکریم میهمانان نوروزی،توجه به مسائل اخلاقی و اسلامی و نحوه پاسخگویی به مراجعان مطالبی بیان كرد.