نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن تکلیف 9 ساله ها در دارالقرآن زارچ برگزار شد

جشن تکلیف 9 ساله ها در دارالقرآن زارچ برگزار شدبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ ،مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی منطقه با حضور"سید محمود روحانی طباطبایی" امام جمعه،"حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ،"سعید غفاریان"رئیس قرآن،عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،"زارع" معاون پرورشی و کارشناسان برگزار شد.

امام جمعه منطقه زارچ هدف از برگزاری جشن تکلیف را ترویج فرهنگ دینی، توسعه عفاف و حجاب در مدارس و همچنین باقی ماندن خاطره‌ای خوب در ذهن دانش آموزان بیان کرد.

 روحانی طباطبایی اظهار داشت: جشن تکلیف یکی از وقایع مهم در زندگی هر دانش آموز است که شیرین ترین لحظه‌های به یادماندنی را برای استقبال از تکالیف الهی به ارمغان می‌آورد و برگزاری این‌گونه مراسم‌ها از عوامل تاثیرگذاری است که کودکان و نوجوانان به اهمیت ادای تکلیف الهی و عبادی آشنا می‌شوند.

لازم به ذکر است؛ این مراسم که با حضور 222 دانش آموز دختر، مدیران و مربیان مدارس برگزار شد.  خواندن سوگند نامه،دکلمه،تقدیم چادر و سجاده، اقامه نماز جماعت، اجرای برنامه حاملان قرآن و اهدای جوایز از جمله برنامه‌هایی بود که شادی و شعف خاصی را برای دانش آموزان به ارمغان آورد.