نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تکریم و معارفه

تکریم و معارفه


مراسم تکریم و معارفه معاونین پرورشی و فرهنگی و تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ "محمد کاظم رحیمی‌نژاد" مدیر کل آموزش و پرورش در این مراسم فعالیت و کار در حوزه تعلیم و تربیت را بسیار ارزشمند برشمرد و گفت: دائما باید خداوند متعال را شاکر باشیم به واسطه فرصتی که جهت خدمت در اختیار ما قرار داده است.

وی موفقیت استان یزد را  حاصل تلاش و همکاری،هم افزایی، باور عمیق، وجدان جمعی برشمرد و اظهار داشت: ان شاءالله خداوند عنایت خودش را شامل حال ما کند تا بتوانیم امانتداران خوبی باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش داشتن توکل به خدا به انسان آرامش می دهد و انسان را در انجام کارها مصمم می کند.

وی از زحمات و تلاش های "حسینعلی ملانوری" و "مصطفی خلیلی" تشکر و قدردانی کرد و گفت: همه شاهد آن بودیم و هستیم و به جرات بیان می کنم که این دو بزرگوار در طول دوران تصدی پست معاونت پرورشی و فرهنگی و تربیت بدنی و سلامت آن چه که تشخیص دادند و در توان داشتند انجام دادند و از هیچ کوششی دریغ نکردند و همین جا از همت و تلاش این دو بزرگوار تقدیر و تشکر می کنیم. 

گفتنی است در ابتدای این جلسه "حسینعلی ملانوری" و "مصطفی خلیلی" گزارشی جامعی از اقدامات صورت گرفته در حوزه پرورشی و فرهنگی و تربیت بدنی و سلامت در طول دوران تصدیشان در این پست ارائه نمودند. 

مدیر کل آموزش و پرورش در پایان این جلسه از زحمات "حسینعلی ملانوری" و "مصطفی خلیلی" قدردانی کرد و "حسن عبداللهیان بهابادی" را به عنوان معاون پرورشی و فرهنگی و "ابوالفضل شبانی" را به عنوان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد معرفی کرد.