نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از خیرین مدرسه ساز منطقه زارچ در ایام مبارک دهه فجر

تجلیل از خیرین مدرسه ساز منطقه زارچ در ایام مبارک دهه فجربه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، در چهل ویکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی از خیرین مدرسه ساز منطقه زارچ با حضورامام جمعه،مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد،رئیس مجمع خیرین،مدیرعامل مجمع خیرین،معاونت پرورشی اداره کل آموزش وپرورش، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ، اعضاء شورای اسلامی و دیگرخیرین منطقه زارچ  در مدرسه خیری خاندان سلمان  تجلیل به عمل آمد.

امام جمعه در این مراسم با اشاره به حدیثی از امام سجاد(ع)گفت :«کسی که به وظایف خود عمل کند آن فرد ازعابد ترین انسان هاست» وجایگاه والای مدرسه سازی نگاهی به آینده برای پیشرفت همه جانبه کشور ما است.

"روحانی طباطبایی" بیان کرد: دانش آموزسرمایه مملکت است، برای رسیدن به پیشرفت آنها بهترین فضاها ،امکانات و نیروهای آموزشی و پرورشی باید در اختیار چنین نسلی باشد.

وی اظهار داشت: در منطقه زارچ10مدرسه تخریب و بازسازی وجود دارد که باید با نیات خوب خیرین عزیز این مدارس بازسازی شود.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد در ادامه با اشاره به این که 2200 خیر مدرسه ساز در استان یزد داریم گفت: 55درصد از مدارس شامل خیری می باشد.

"رادمنش" رئیس مجمع خیرین افزود:  خیرین علاوه بر مدرسه سازی می توانند دراموردرمانی و رفاهی فرهنگیان هم نقش داشته باشند.

رئیس اداره آموزش و پرورش ضمن تشکر از مدعوین  و خیرین مدرسه ساز و تبریک چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تعلیم و تربیت یکی از بحث های مهم که در جامعه باید به آن اهمیت داده شود.

"حسین صفری" در ادامه بیان کرد: یکی ازعوامل مهم و تاثیر گذار در ارتقاء تعلیم وتربیت فضای مناسب وبهینه و پایدار است.

"صفری"اظهار داشت: متاسفانه 30 درصد از مدارس منطقه زارچ، بحث تخریب و بازسازی دارد و با وجود عدم اعتبار کافی  از سوی دولت، نقش مهم مشارکت مردمی  و خیرین بزرگواردر این امر واقعأ تاثیر گذار است.

صفری رئیس اداره آموزش وپرورش گفت: الحمد الله دراین منطقه از خیرین بزرگوار برخوردار هستیم و خیرین از تمامی لذت ها،لذت مدرسه سازی را انتخاب کرده و همیشه پشتوانه ای برای آموزش و پرورش بودند.

در پایان این مراسم از خیرین مدرسه ساز خاندان سلمان، دانش آموز مجری با اهدای هدایا  تجلیل به عمل آمد.