نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از آموزش یاران نهضت سواد آموزی در منطقه زارچ

تجلیل از آموزش یاران نهضت سواد آموزی در منطقه زارچبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،به مناسبت هفته سوادآموزی و سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی به فرمان حضرت امام خمینی (ره(، تجلیل از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی منطقه زارچ؛ با حضور"محمد علی شرافت" رئیس نهضت سوادآموزی استان یزد،"حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش ،"عباسعلی سرداری"کارشناس حراست،"زارع" معاون پرورشی و کارشناس نهضت سواد آموزی اداره زارچ برگزار شد.

در این جلسه رئیس نهضت سواد آموزی ضمن تشکر از همه معلمان نهضت سوادآموزی گفت: همه امکانات فراهم است تا افرادی که از داشتن  نعمت سواد محروم هستند در کلاس های نهضت شرکت کنند و با سوادشوند که این موضوع فقط همت شما آموزش یاران عزیز را می طلبد.

 محمد علی شرافت درادامه:به سوالات آموزش دهندگان در خصوص  مسایل و چالش های موجود در زمینه سوادآموزی  پاسخ داد و در زمینه ارتقای کیفیت آموزش های ارائه شده به گفتگو و تبادل نظرپرداخت.

"حسین صفری"رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ گفت: بی شک تلاش مضاعف، بی منت و تاثیر گذار شما مستحقق ثواب دنیوی و اخروی خواهد بود و بعنوان الگوی فرهنگی و انتقال فرهنگ و تشویق و ترغیب در همه امور تاثیرات عمیق در فراگیران خواهد گذاشت.

در ادامه از آموزش یاران نهضت سواد آموزی با اهدای هدایای تجلیل شد.و در پایان با حضور در گلزار شهدای زارچ به مقام شامخ شهدا  ادای احترام نمودند.