نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی منطقه زارچ

تجلیل از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی منطقه زارچ


به مناسبت هفته نهضت سواد آموزی از آموزش دهندگان سواد آموز منطقه زارچ با حضور امام جمعه تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، به مناسبت گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی، مراسم تجلیل از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی منطقه زارچ با حضور امام جمعه،رئیس اداره آموزش و پرورش و کارشناس نهضت سواد آموزی اداره برگزار شد.

"سید محمود روحانی طباطبایی" در این مراسم ضمن تبریک هفته نهضت سواد آموزی وتاسیس آن به فرمان امام خمینی (ره) در 7 دی ماه 1358با اشاره به حدیث شریف امام جواد(ع) اظهار کرد: کسی که بدون علم و دانش کار کند ضررش بیشتر از منفعت او خواهد بود.

وی بیان کرد: ارزش های واقعی که فرد باید از زندگی درک کند با بی سوادی نمی تواند و مشورت هایی که به دیگران میدهد مشورت های راه گشایی نیست.

امام جمعه زارچ گفت:  در منطقه زارچ در بحث بی سوادی برای افراد بومی ریشه کن شده است و  با تلاش و همت شما آموزشیاران این معضل بی سوادی برای افراد غیر بومی هم برطرف و ریشه کن خواهد شد

"حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ، در این جلسه ضمن تقدیر از همه تلاشگران در عرصه سواد آموزی به ویژه آموزش دهندگان زارچ اظهار داشت: رفع بی سوادی و تلاش برای افزایش سطح آگاهی و توسعه فرهنگی در جامعه بستر ساز پیشرفت کشور می باشد.

وی با اشاره به هفتم دیماه، سالروز تاسیس سازمان نهضت سوادآموزی به فرمان امام خمینی (ره) گفت: این کار حرکتی عظیم و جهادی برای مبارزه با محرومیت های فرهنگی و حل مشکل بیسوادی در جامعه بود.

در پایان از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی منطقه زارچ با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.