نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز برگزار شد

بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز برگزار شدبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز با شعار "افزایش ایمنی مدارس با مشارکت خیرین مدرسه ساز"  صبح امروز چهارم اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور در 10 آموزشگاه خیری زارچ برگزار گردید.

مراسم نمادین این جشنواره با حضور" حجت الاسلام سید محمود روحانی طباطبایی" امام جمعه زارچ، "سعیده بهادرزاده" معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش، "حقیر" رئیس اداره دوره اول ابتدایی اداره کل،مهندس "رضوی خواه" معاونت فنی و مهندس "دهقانزاده" کارشناس اداره کل نوسازی استان، ریاست آموزش و پرورش زارچ، رئیس شورای شهر، خیرین مدرسه ساز و جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان در محل دبستان خیری شهیده جمیله کریمی برگزار گردید.

"حسین صفری" ریاست آموزش و پرورش زارچ در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین بزرگواری که در ساخت این آموزشگاه مشارکت نموده اند؛ حضور خیرین در مدارس را در جهت تقویت رابطه کادر آموزشگاه و دانش آموزان با خیرین مدرسه ساز موثر دانست.

صفری در ادامه افزود: به مقوله تعلیم و تربیت در همه جا تاکید شده که  البته در این میان جایگاه تعلیم و تربیت و نظام آموزشی در قرآن بسیار رفیع تر است چراکه توسعه و تعالی بشریت را در گرو این امر می داند.

حجت الاسلام روحانی طباطبایی امام جمعه زارچ نیز با توجه به آیات و روایات خیرین محترم مدرسه ساز را از بسترسازان بهشتی شدن خلق خدا دانست.

در ادامه معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خیرین مدرسه ساز را جهادگران عرصه تعلیم و تربیت و زمینه ساز تربیت نسل نو اندیش و خلاق در راستای سند تحول دانست و اضافه کرد: ساختن هرکلاس درس دریچه ای به دنیای علم و دانش است.

در پایان با اهدا لوح تقدیر و هدیه از خیرین مدرسه ساز، آقایان کریمی و پور انتظاری تقدیر شد.