نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت

به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت


رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ با حضور شورای معاونین اداره به مناسبت فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از کارشناس روابط عمومی این اداره تجلیل نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش زارچ،رئیس اداره  آموزش و پرورش زارچ ضمن تبریک ٢٧ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات، به نقش روابط عمومی ها در ارتقای اهداف سازمانها و دستگاههای اداری اشاره کردو گفت: بدون تردید روابط عمومی به عنوان عنصر اصلی در عرصه سیاست گذاری های کلان نظام و هدایت سازمان ها جایگاه ویژه ای دارد.

حسین صفری گفت: خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می دارند قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: کارشناسان روابط عمومی با اطلاع رسانی و اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل،مشکلات ونیاز های مخاطبین ،مدیران را در فرآیند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می نمایند و مانیز قدردان این تلاش حرفه ای و حساس روابط عمومی این اداره هستیم.

در پایان از زحمات و تلاش های شبانه روزی  "محمد علی عزیزی"  کارشناس روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر به‌عمل آمد.