نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه دبستان شهید اخوان رحیمی

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه دبستان شهید اخوان رحیمیبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، مراسم تجلیل از پرسنل نیروی انتظامی زارچ به مناسبت هفته ناجا در محل دبستان شهید اخوان رحیمی با حضور "حجت الاسلام روحانی طباطبایی" امام جمعه، سروان" جلالی پور" فرمانده نیروی انتظامی منطقه زارچ، ستوان یکم "اسفندیاری" از پرسنل ناجا، "حسین صفری" ریاست ، معاونت پرورشی و کارشناس حراست آموزش و پرورش برگزار شد.

ریاست آموزش و پرورش زارچ در این مراسم  که همزمان با صبحگاه دانش آموزی برگزار گردید، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاور مردان ناجا، به پاس برقراری امنیت و همکاری و همراهی نیروی انتظامی منطقه زارچ با آموزش و پرورش و مدارس از پرسنل زحمت کش ناجا تقدیر و تشکر نمود.

حجت الاسلام سید محمود روحانی طباطبایی نیز هفته نیروی انتظامی را به سبز پوشان نیروی انتظامی زارچ تبریک و تهنیت گفت و افزود: هر روز روز نیروی انتظامی است چون همیشه به امنیت و آرامش احتیاج داریم. امام جمعه زارچ اضافه کرد: بنا برسخن امام صادق(ع) همه انسانها به امنیت، عدالت و آسایش نیازدارند. و ایران اسلامی امنیت و آرامش خود را مدیون خون شهداست.

اجرای سرود دانش آموزی و اهدا گل به پرسنل نیروی انتظامی توسط مسئولین و دانش آموزان، از دیگر برنامه های این مراسم بود.