نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ

برگزاری یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ


یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ با موضوع اسکان مهمانان نوروزی و بررسی مشکلات آن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، در این جلسه که با حضور اکثریت اعضای شورا، و همچنین جناب آقای وکیل ریاست اداره امور مالیاتی زارچ در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد،درمورد راهکارهای رفع مشکلات اسکان نوروزی و تامین نیازهای مدارس در ایام نوروز بحث و تبادل نظر شد.

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد. در ابتدای جلسه کمالی ریاست آموزش و پرورش و دبیر جلسه ضمن بیان موضوع و دستور کار جلسه،ابراز امیدواری کرد که با مصوبات این جلسه بتوانیم خدمات خوبی به مهمانان نوروزی ارائه کنیم.

همچنین عزیزی معاونت پشتیبانی اداره آموزش و پرورش زارچ لوازم و تجهیزات مورد نیاز اسکان نوروزی را به اطلاع اعضا رساند.

در ادامه حجت الاسلام دهقان، امام جمعه زارچ ضمن تسلیت ایام فاطمیه پیشنهاد دادند در صورت امکان درصدی از درآمد اسکان به تجهیز مدارس برای اسکان اختصاص یابد. و همچنین با هماهنگی ادارات و مسئولین تمهیداتی در جهت معرفی امکان دیدنی ، فرهنگ  و آداب و رسوم منطقه به مهمانان اندیشیده شود.

صادقی بخشدار زارچ و ریاست جلسه نیز ضمن تاکید بر هماهنگی و همکاری همه اعضا و ادارات در جهت اجرای طرح اسکان نوروزی، اضافه کرد: انشاالله با هماهنگی جناب آقای وکیل ریاست محترم اداره امور مالیاتی زارچ تعدادی از پتوی مورد نیاز مدارس تهیه خواهد شد.

همچنین مصوب شد که مدیران مدارس با هماهنگی مدیرت هیئات مذهبی در صورت امکان تجهیزات مورد نیاز اسکان را از این هیئات تهیه نمایند.