نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی در منطقه زارچ

برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی در منطقه زارچبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، همزمان با ایام الله دهه فجر، یادواره 26 شهید دانش آموز بخش زارچ و یاد خاطره سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ، "قطب الدینی"معاونت پشتیبانی سازمان دانش آموزی،معاونین اداره و دیگر مسئولین منطقه ، به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی در دبیرستان شهید ذاکری برگزار شد.

"حسینعلی ملا نوری" معاونت  پرورشی اداره کل در این یادواره شهدای دانش آموز گفت: این که دانش آموزان ما گروه سرود ،دکلمه ، دل نوشته و مجری گری برنامه ها انجام می دهند.عین  تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

"ملا نوری" افزود:اگر ما بخواهیم در حوزه تعلیم و تربیت آموزش و پرورش پیشرفت کنیم باید شما دانش آموزان در میدان عمل باشید کلاس درس 30درصد از فعالیت های شماست 70درصد ما بقی فعالیت های بیرون از کلاس درس تشکیل می دهند که سرآغا زش از کلاس درس می باشد.

معاونت پرورشی اداره کل تاکید کرد: حضور دانش آموزان در کارهای فرهنگی نشان دهنده توان مندی شدن شما برای مدیریت و مسئولیت پذیری جامعه در آینده می باشد.

وی بیان داشت: مقام معظم رهبری در سخنانش می فرماید برای این که بچه ها را اجتماعی تربیت کنیم با کارهای ساده اما مستمر مثل حضور در حوزه نماز مدارس،صبحگاه مدارس و فعالیت های فرهنگی هنری و آموزشی شرکت دهیم.

گفتنی است قرائت آیاتی از کلام الله مجید، اجرای تواشیح توسط دانش آموزان،سرود انقلاب،دل نوشته ای در باب سردار دلها و نماز جماعت از دیگر برنامه های این مراسم بود.