نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری کارگاه آموزشی ارزشیابی توصیفی

برگزاری کارگاه آموزشی ارزشیابی توصیفی


برگزاری کارگاه آموزشی ارزشیابی توصیفی

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش زارچ اولین کارگاه آموزشی ارزشیابی توصیفی با هدف آشنایی آموزگاران با آخرین تغییرات و روش های طرح ارزشیابی کیفی توصیفی و  بررسی مسائل ارزشیابی توصیفی برای مدیران و آموزگاران  ابتدایی در محل سالن شهدای دانش آموز اداره آموزش و پرورش زارچ با برنامه ریزی کارشناس آموزش ابتدایی برگزار شد.

 در ابتدای این کارگاه کمالی رئیس  آموزش و پرورش منطقه زارچ ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و آموزگاران حاضر در این دوره، به جایگاه و ارزش والای معلمان ابتدایی در امر تعلیم و تربیت دانش آموزان اشاره نمود و از خداوند متعال برای آنان آرزوی سربلندی و موفقیت مسئلت داشت

  " میرجلیلی و ابراهیمی "رئیس گروه و کارشناس مسئول آموزش ابتدایی از  این کارگاه آموزشی ارزشیابی توصیفی بازدید نمودند. در این بازدید   میرجلیلی ضمن تقدیر و تشکر از  حسینی کارشناس سابق آموزش ابتدایی در اجرای شایسته طرح های آموزش ابتدایی، برای زارع کارشناس جدید آموزش ابتدایی آرزوی موفقیت کرد. در ادامه ایشان، اجرای طرح ارزشیابی توصیفی به نحو احسن را از مدیران و آموزگاران در سال جدید تحصیلی را خواستار شدند.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی به مدت 4 ساعت توسط  صابری مدرس این دوره برگزار شد.و در پایان گواهی برای کلیه شرکت کنندگان این دوره صادر شد.