نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ

برگزاری چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ در سال 99 با حضور امام جمعه، بخشدار، شهردار،رئیس  و معاونین اداره آموزش و پرورش، رئیس شورای شهر اسلامی ،رئیس شورای دهیاری، فرمانده بسیج مقاومت و دیگر مسئولین زارچ در سالن کنفرانس اداره برگزار شد.

امام جمعه زارچ در این نشست فرا رسیدن ماه محرم رابه تمام شیعیان جهان تسلیت عرض نمود وسالروز بازگشت آزادگان سر افراز به ویژه فرهنگیان آزاده منطقه زارچ را به میهن اسلامی ایران تبریک گفت و افزود: مقام معظم رهبری درباره آزادگان فرموده اند: آزادگان آبروی جمهوری اسلامی و نظام را حفظ کردند.

"سید محمود روحانی طباطبایی" در ادامه از رئیس اداره وهمکارانشان برای اقدامات انجام شده در راستای باز گشایی پروژه مهر تقدیر و تشکر کرد.

بخشدار زارچ ضمن عرض تسلیت ایام ماه محرم و تبریک سالروزبازگشت آزادگان گفت: افتخار و عزت کشور مرهون ایثارگری و جان فشانی آزادگان عزیز می باشد.

"علیرضا عرشیان" در ادامه در خصوص بازگشایی مدارس گفت: تمام ارگان ها اهم از سپاه،بسیج ،شهرداری و دهیاری ها جهت ضد عفونی مدارس باید همکاری لازم را داشته باشند.

وی در بحث تجاری سازی منازل سازمانی فرسوده  آموزش و پرورش اظهار داشت:با توجه به سیاست وزارت در این زمینه و رویکرد کشوری که برارزش افزوده و دارایی آموزش و پرورش زارچ محسوب می شود هیچ بحثی نیست و کار مطلوبی است.

 در ابتدای این نشست رئیس اداره و دبیرشورای آموزش و پرورش زارچ ضمن تشکر از حضور کلیه اعضاء  و تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، ارائه گزارشی از مصوبات جلسه قبل بیان نمود و در مورد موضوعات جدید جلسه شورا  پیشنهادات و نظرات خود را ارائه نمود.

"حسین صفری" در خصوص بازگشایی مدارس و تمهیدات لازم گفت:  اقدام و راه اندازی تشکیل ساحت های شش گانه سند تحول  آموزش و پرورش در حال انجام و پیگیری است و تشکیل جلساتی با مدیران مدارس جهت پیشنهادات و نظرات انجام شده است.

"صفری" در ادامه بیان داشت: با توجه به شرایط کنونی بازگشایی مدارس نسبت به سال های قبل متفاوت است  که نیاز به همکاری و همدلی ارگانهای منطقه زارچ داریم.

رئیس اداره برای تجاری نمودن منازل سازمانی آموزش و پرورش زارچ گفت: انجام دادن این طرح باعث ایجاد طرح درآمد پایدار در منطقه می شود و پشتوانه مالی برای مدارس است.

"حسین صفری" دبیرشورای آموزش و پرورش در خصوص ایجاد طرح پویش آجر به آجر گفت : این طرح در سطح کشورتوسط سازمان نوسازی و مدارس طراحی شده وهدف از این طرح جذب مشارکت های خرد خرد جامعه است واین پویش نیاز به تبلیغ در سطح شهر دارد.

در این جلسه همچنین معاونین اداره در خصوص عملکرد کمیته های پروژه مهر حوزه کاری خود گزارشی را برای اعضای جلسه بیان داشتند.

لازم به ذکر است دراین جلسه به مناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از آزادگان سرافراز فرهنگی منطقه زارچ و دانش آموزان مدارس منطقه  که رتبه های برتر استانی و کشوری در رشته های آموزشی ،هنری و فرهنگی اوردند با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل و تقدیر شد.

گفتنی است در پایان جلسه دیگر اعضاء و مدعوین به نقطه نظرات و پیشنهادات در خصوص موضوعات جلسه پرداختند.