نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری چهارمین جلسه مدیران همیار ابتدایی

برگزاری چهارمین جلسه مدیران همیار ابتدایی


برگزاری چهارمین جلسه مدیران همیار ابتدایی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ ، چهارمین جلسه مدیران همیار ابتدایی با حضور مدیران ابتدایی و مسئولان اداره آموزش و پرورش زارچ در دبستان شهید عامل هوشمند برگزار شد. 

" کمالی " رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در جمع مدیران مدارس ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) در خصوص مسائل و مشکلات مدیران مدارس ابتدایی، بازدیدها، ، توجه به کیفیت بخشی نسبت به بحث آموزشی، روند تدریس در کلاس درس و مدرسه، اجرایی نمودن مصوبات نشست های اداری، اجرای طرح و برنامه های حوزه ابتدایی ،سخنانی را ایراد نمود.

کارشناس آموزش ابتدایی اداره آموزش پرورش زارچ در ابتدایی جلسه ضمن گزارش بازدید معاونت آموزش ابتدایی اداره کل اموزش و پرورش استان از منطقه به روند اجرای فعالیت های آموزشی در ماه گذشته وبه طرح ها و برنامه های آموزش ابتدایی پرداخت.

" زارع " درادامه عدم بکارگیری نیرو و یا عدم حضور مراکز غیردولتی بدون مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش در مدارس ،توجه بیش از پیش مدیران به فرآیند آموزشی مدارس،استفاده از وسایل آزمایشگاهی موجود در مدارس ،برگزاری کارگاه آزمایشگاه علوم برای معلمان مقطع ابتدایی ، اهتمام بیشتر همکاران به اجرای با کیفیت طرح در محضر قرآن از جمله مواردی بود که به ان اشاره کرد.

در ادامه " فتاحی " کارشناس حراست اداره آموزش و پرورش زارچ در خصوص رعایت نکات ایمنی و رفع نواقص مدرسه و کلاسها نکاتی را متذکر شد.

درپایان مدیران مدارس درخصوص موضوعات جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.