نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ

برگزاری پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ


پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با دو موضوع پرورژه مهر و تجلیل از برترینهای کنکور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال97 صبح امروز 24 شهریور ماه با حضور اعضا در محل این اداره برگزار گردید.

در ابتدای نشست و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "حسین صفری" دبیر این شورا، در اولین حضور خود به عنوان ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ، ضمن عرض خیرمقدم به اعضای شورا و تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، افتخار آفرینی هشت نفر از دانش آموزان منطقه در آزمون ورودی پایه هفتم مدارس تیزهوشان را تبریک گفت.

صفری در ادامه با اشاره به اهمیت پروژه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، گزارشی از وضعیت مدارس برای شروع سال تحصیلی 98-97 ارائه نمود.

ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ همچنین با تشکر از همکاری ادارات و ارگان های مختلف منطقه خصوصا شهردار زارچ، خواهان ادامه همکاری و یاری مسئولان برای شروع سال تحصیلی جدید شد.

وی همچنین در خصوص دومین موضوع جلسه افزود: تعداد 4 نفر از دانش آموزان منطقه موفق به کسب رتبه زیر 1000 در کنکور سراسری شده اند که انشاالله بتوانیم با همکاری اعضا شورا بنحو شایسته از آنها تقدیر بنمائیم.

امام جمعه زارچ حجت الاسلام "روحانی طباطبایی" نیز با تسلیت ایام عزاداری اباعبدا... الحسین و یاران باوفایش، انتصاب شایسته مدیرتوانا و دلسوزجناب آقای حسین صفری را به ریاست آموزش و پرورش تبریک گفت؛ و تلاش و موفقیت  در عرصه خدمت به آموزش و پرورش دانش آموزان را برای ایشان آرزو نمود.

وی همچنین با اشاره به نکات و درس های مختلف نهضت عاشورا، یکی از این درس ها را ایثار و فداکاری دانست وبا توجه به شرایط ، بر لزوم ایثار و فداکاری در عرصه آموزش و پرورش تاکید نمود.

امام جمعه زارچ همزمانی شروع سال تحصیلی با ماه محرم را بهترین فرصت برای بیان نکات آموزشی محرم و عزاداری امام حسین(ع) دانست .

ایشان همچنین بر اهمیت استفاده از کالاهای ایرانی در آستانه ی ماه مهر و آموزش اقتصاد مقاومتی به دانش آموزان تاکید نمود.

در ادامه این نشست، بخشدار و ریاست شورا ضمن عرض تسلیت ایام محرم اولین حضور حسین صفری ریاست جدید اداره آموزش و پرورش زارچ را گرامی داشت.

"عرشیان" همچنین با توجه به شروع سال تحصیلی جدید در روزهای آینده، خواهان جمع بندی و تعیین تکلیف ساختمان مدارس محبت و دوستی شد.

در ادامه آقایان "ابوترابی" و" بابایی" نماینده انجمن اولیا و مربیان، "داراب"، بازنشسته فرهنگی، "آبافت" ریاست شورا و "رضائی" شهردار زارچ به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص موضوعات جلسه پرداختند.

ریاست شورا و شهردار زارچ همچینین آمادگی خود را در خصوص همکاری با آموزش و پرورش و ایجاد تمهیدات لازم برای پروژه مهر 97 اعلام نمودند.

"محمدحسن انتظاری" معاون آموزشی آموزش و پرورش زارچ نیز گزارشی از تعداد دانش آموزان منطقه و وضعیت مدرسه اتباع برای شروع سال تحصیلی جدید ارائه نمود.

در پایان با نظر بخشدار مقرر گردید بعد از این جلسه بازدیدی از وضعیت ساختمانی تعدادی از مدارس منطقه و میزان آمادگی مدارس برای سال تحصیلی جدید انجام گیرد.