نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش خیّرین مدرسه ساز زارچ

برگزاری همایش خیّرین مدرسه ساز زارچ


برگزاری همایش خیّرین مدرسه ساز زارچ

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش زارچ  در سال اقتصاد و فرهنگ همایش خیّرین مدرسه ساز زارچ با  هدف تجلیل از خیَرین و ترویج و توسعه فرهنگ مشارکتهای مردمی در عرصه تعلیم و تربیت، با حضور مسئولان استان و منطقه و خیّرین در محل مدرسه شاهپوری سابق اله آباد زارچ برگزار شد.

                                                                                                                             

معاون فنی نوسازی مدارس ضمن تشکر از برگزاری چنین همایش باشکوهی گفت: حضور خیّرین در پروژه های عمرانی آموزش وپرورش باعث شده دانش آموزان در یک فضای آرام و بدون دغدغه  به کسب علم و دانش بپردازند

"کرمی " در ادامه به پروژه های نیمه تمام زارچ اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای سیاستهای جدید اتمام پروژه های نیمه تمام ، خیّرین مدرسه سازی که در  70/. پروژه ها ی نیمه تمام مشارکت داشته باشند پروژه بهره برداری شده  به نام  خیّر جدید نامگذاری می گردد.

وی از اتمام چند پروژه نیمه تمام زارچ در سال جاری خبر داد.

 

در ادامه بخشدار زارچ ضمن خوش آمد گویی به خیّرین گفت: در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب  سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامیده شده است می توانیم با تکیه به پتانسیل های بخش و نیروهای درونی زمینه رشد و آبادانی زارچ را فراهم کرد

"خوشنویس" اظهار داشت : حضور خیّرین در آماده سازی فضاهای آموزشی باعث رشد علمی و فرهنگی دانش آموزان خواهد شد.

                                                                

                                                                         

در ابتدای این مراسم رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ضمن تقدیر از حضور خیّرین گفت: حضور و مشاركت در اين عرصه يك توفيق ويژه الهي است كه خداوند به افرادي كه به عنوان خيّر در اين عرصه سرمايه‌گذاري مي‌كنند، عنايت كرده است       

"محمد کمالی" اظهار داشت: خیّرین مدرسه ساز ، نماد برجسته ی فرهنگ مشارکتهای مردمی  آموزش و پرورش می باشند چون با گذشتن از  دلبستگی های مادی خود ، زمینه ساز رشد آموزشی و پرورشی دانش آموزان شدند .

" کمالی " خاطر نشان کرد: تا کنون از 35 فضای  موجود آموزشی و پرورشی  ، 9 فضا  آموزشی  و پرورشی  زارچ  توسط خیرین احداث شده است. 

وی افزود: امیدواریم با تشریک مساعی نوسازی مدارس استان و خیّرین ،  5 پروژه نیمه تمام خیّری و دولتی از جمله نصب سوله استخر شنای دانش آموزی سماوات، آموزشگاه امام رضا(ع) ، آموزشگاه واحدی ، آموزشگاه خاندان سلمان و تکمیل سالن ورزشی دانش آموزی  در سال جاری به بهره برداری برسد.

گفتنی است  در این همایش برنامه حاملان قرانی توسط دانش آموزان  دبستان شهیدان طاهریزاده ، اجرای سرود توسط دانش آموزان دبستان شهید ابوترابی ، اجرای برنامه موسیقی سنتی توسط دانش آموز دبیرستان غیردولتی امام حسین(ع) پخش کلیپ و تجلیل از خیّرین مدرسه ساز زارچ  اجرا شد.