نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نشست طرح معرفت با حضور مدیران، معاونان و مربیان پرورشی

برگزاری نشست طرح معرفت با حضور مدیران، معاونان و مربیان پرورشیبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، دوشنبه 13 شهریورماه جلسه طرح معرفت درمحل مرکز آموزشی رفاهی گودرزی برگزار گردید.

در این نشست که با حضور ریاست اداره، معاونت پرورشی و آموزشی ،کارشناسان فرهنگی و آموزش متوسطه ،مدیران و معاونان و مربیان پرورشی مدارس منطقه برگزار شد، مسائل حوزه پرورشی و برنامه های سال آینده و همچنین پروژه مهر 97 مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدای نشست و پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید، "جهانمنش " کارشناس فرهنگی اداره آموزش و پرورش زارچ، ضمن عرض خیر مقدم به مدیران و مربیان تربیتی مدارس و اعلام سین جلسه از نماینده مدیران و مربیان تربیتی مدارس خواست، سوالات ،مسائل و مشکلات حوزه پرورشی مدارس را بیان نمایند.

در ادامه خانم ها " صادقی" و "رحیمی" به عنوان نماینده مدیران متوسطه و نماینده مربیان تربیتی، همچنین آقایان" خوشنویس" و "بابایی " به عنوان نماینده مدیران ابتدایی و مشاوران مدارس ، نظرات،مشکلات و پیشنهادات خود  را در حوزه پرورشی مدارس مطرح نمودند.

"زارع "معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش زارچ نیز گزارشی از اقدامات انجام شده، رتبه ها و آمار مربوط به سال تحصیلی گذشته ارائه نمود.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش زارچ همچنین بر برگزاری نماز جماعت در مدارس منطقه و شرکت دانش آموزان در کلاس های خوشنویسی و قرآن کانون فرهنگی شهید صدوقی زارچ در طول سال تحصیلی تاکید نمود.

همچنین "کمالی" ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ، ضمن عرض خیر مقدم و و تقدیر از حضور مدیران معاونان و مربیان مدارس ،ابراز امیدواری کرد در سال تحصیلی جدید شاهد پیشرفت در نتایج مسابقات و برنامه های فرهنگی و تربیتی مدارس باشیم.

در پایان این نشست از تعدادی از مربیان تربیتی و مدیران مدارس به جهت فعالیت در طرح ها و برنامه های حوزه پرورشی تقدیرشد.