نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نخستین نشست شورای آموزش وپرورش منطقه زارچ در سال 99

برگزاری نخستین نشست شورای آموزش وپرورش منطقه زارچ در سال 99 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ ، نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جاری با حضور امام جمعه، بخشدار،رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ، رئیس شورای شهر و دیگر اعضای شورا در سالن کنفرانس آموزش و پرورش برگزار شد.

امام جمعه زارچ ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی (ع) و تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی درخصوص آموزش دانش آموزان در دوران بحرانی ویروس کرونا از  معلمینی که در این عرصه تعلیم و تربیت آموزش را تعطیل نکرده و نام منطقه زارچ را در استان سر فراز نمودند، تقدیرتشکر کرد.

 "سید محمود روحانی طباطبایی" در خصوص باز گشایی مدارس گفت : مدارس کمال دقت نکات پروتکل های بهداشتی را مدنظر داشته و رعایت نمایند.

وی در ادامه درخصوص روپوش مدارس گفت: روپوش دانش آموزی باید از پارچه با کیفیت؛ دوخت عالی، نرخ مساعد باشد و به موقع به دست دانش آموز برسد.

طباطبایی در ادامه از مجموعه آموزش وپرورش زارچ به جهت جذب خیّرین برای 5 پروژه آموزشی و پژوهشی در این شرایط بحرانی اقتصادی جامعه تقدیر و تشکر نمود.

بخشدار زارچ درادامه ضمن تسلیت شهادت دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه شناور کنارک اظهار داشت: امسال شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ با توجه به جذب خیّرین باید جزو برترین شوراهای استان یزد شناخته شود.

عرشیان در ادامه از گروه آموزش منطقه به خاطر آموزش وبینار(آنلاین) که در استان هم شاخص بود قدردانی کرد.

 وی در خصوص باز گشایی مدارس از درمانگاه طالقانی زارج خواست که نظارت تست تب سنجی جهت وضعیت کرونا و پروتکل های بهداشتی در مدارس به صورت متداول صورت گیرد.

 در ابتدای جلسه رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ضمن خوش آمد گویی به اعضای شورا و فبولی طاعات و عبادات در خصوص موضوعات جلسه از جمله ، سرویس ایاب و ذهاب ، روپوش مدارس، تشریح و ارائه گزارش اجرای برنامه شاد، بازگشایی مدارس و تجلیل از معلمین نمونه استانی گزارشاتی را برای اعضای شورا تشریح نمود.

"حسین صفری" در رابطه با بازگشایی مدارس توضیحاتی در خصوص تشکیل جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران مدارس و تشکیل تیم نظارت بهداشت در خصوص پروتوکل های بهداشتی که به صورت متداول در طول مدت یک ماه صورت می گیرد ،بیان نمود.

وی در ادامه در خصوص شبکه شاد نقاط قوت و ضعف آن را برای اعضای شورا تشریح کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه از"کاظم دریائی پور" مدیر مدرسه امام حسن مجتبی(ع)،"فاطمه کمالی" مدیر مدرسه شهید محمد کاظم دهستانی و"ناصر کریمی" دبیر ریاضی  به عنوان معلمین شاخص استانی و از زحمات بی شائبه خانم  "صادقی"  معاون آموزشی اداره در عرصه  آموزش و محمد جابر سالاری معلمی شاخص در طرح آموزش وبینار(آنلاین) در وضیعت بحرانی کرونا تقدیر و تشکربه عمل آمد.

در پایان این جلسه اعضای شورا آموزش و پرورش نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوعات جلسه بیان نمودند.