نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نخستین جلسه شورای پشتیبانی سواد اموزی زارچ

برگزاری نخستین جلسه شورای پشتیبانی سواد اموزی زارچ


برگزاری نخستین جلسه شورای پشتیبانی سواد اموزی زارچ

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ ، نخستین جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی زارچ با حضور معاون سواد اموزی استان یزد ، بخشدار ، رئیس اداره اموزش و پرورش و چند تن از مسئولین بخش زارچ در محل بخشداری برگزار شد.

معاون سواد اموزی استان یزد با توجه به فرمایشان امام خمینی ( ره ) و همچنین مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) در امر سواد اموزی انتظار داریم برای صفر رساندن بی سوادی تمامی دستگاه ها اجرایی در شناسایی و جذب و تبلیغ سواد اموزی صورت گیرد و همچنین به برنامه ریزی جهت اجرای طرح باسواد در منطقه تاکید کرد.

" امین الرعایا " در ادامه  ضمن تاكيد بر اهميت فرهنگ سازي براي افزايش سطح سواد در روستاها از بخشدار و رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ خواست تا در اسرع وقت با توجه به اهميت موضوع ،آمار واقعي و به روز بي سوادان و علل وجود بي سوادان در سطح شهر و روستاها را ارائه نمايند.

وی  بر نقش دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي روستاها در افزايش تعداد با سوادان و ترغيب بي سوادان به حضور در كلاسهاي سواد آموزي تاكيد شد .

در ادامه " محمد کمالی " رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ضمن بیان اهمیت تلاش در جهت سواد آموزی ، انتظارات خود را در این زمینه بیان داشت و اظهار نمود : در اهمیت امر سوادآموزی همین بس که تمامی توان آموزش و پرورش و همچنین ارگان ها و ادارات در آن دخیل اند و پیگیری امورات آن را از وظایف خود می دانند.

در ادامه این جلسه " عرب زاده " کارشناس سواد آموزی اداره ضمن بیان گزارشی از اقدامات انجام گرفته در امر سوادآموزی، بر مشارکت دست اندرکاران سوادآموزی تاکید نمود .

در پایان اعضاء نظرات سازنده خود را در امر ریشه کنی بی سواد در بخش ارائه کردند

                                         

.