نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری ششمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ

برگزاری ششمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ


ششمین نشست هم اندیشی شورای آموزش و پرورش زارچ با موضوع گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی و برنامه ریزی جهت شفاف سازی اعتبارات منطقه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،ششمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ به منظوربهره مندی از اندیشه و تفکر گروهی با حضور سرپرست بخشداری، شهردار،رئیس آموزش و پرورش زارچ،رئیس شورا و دیگر اعضاء در سالن کنفرانس اداره برگزار شد.

"حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در ابتدای جلسه ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و خوش آمد گویی اعضای شورای از زحمات"علیرضاعرشیان" بخشدار سابق و رئیس شورای آموزش و پرورش زارچ  تقدیر نمود و برای ایشان برای تصدی پست جدید آروزی موفقیت نمود.

وی در خصوص جذب تامین اعتبار استانی و منطقه ای گفت: باید در تامین اعتبار و توزیع آن شفافیت وجود داشته باشد و اهمیت خاصی به آموزش و پرورش در خصوص توزیع اعتبار داده شود.

وی در ادامه به  موضوع گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی و تشریح برنامه های و فعالیت های آن پرداخت.

"زیباییان" سرپرست بخشداری منطقه زارچ در مورد تمام اعتبارات و توزیع آن گفت: باید بین ارگان هاعدالت محور راس دیدگاه ما باشد

 وی بیان داشت: مسئولین منطقه با همکاری بخشداری باید با شرکت در جلسات استانی و مطالبه گری صحیح از اعتبارات خود دفاع نمایند.

 لازم به ذکر است در این نشست برای حق و حقوق معلمین خرید خدماتی  سرپرست بخشداری گفت: قبل از این که معلمین حمایتی اعتصاب کنند ما مسئولین باید مطالبه گری های لازم را انجام بدهیم.

گفتنی است در ادامه اعضای شورای نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در مورد موضوعات جلسه بیان نمودند.