نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری سومین جلسه مدیران همیار ابتدایی

برگزاری سومین جلسه مدیران همیار ابتدایی


برگزاری سومین جلسه مدیران همیار ابتدایی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ ، " محمد کمالی " رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در ابتدای جلسه به جایگاه اموزش و پرورش در جامعه اشاره کرد و گفت : جامعه به خوبي دريافته و بيشترين تلاش و كوشش خويش را در اين راه صرف كرده است . از اين رو بايد بر اين باور تأكيد داشت كه مدرسه به عنوان نهادي اجتماعي ، كانون اصلي و سرچشمه پيشرفتها و يا عقب ماندگي ها در يك جامعه دانست .

" کمالی " درادامه گفت: مديران و آموزگاران در سايه برنامه ريزي و طرح هاي خلاقانه مي توانند مفاهيم آموزش ابتدايي را روان ، پرمحتوا و كاربردي به دانش آموزان انتقال دهند تا شاهد موفقيت هاي چشمگير دانش آموزان در طرح هاي علمي استاني و كشوري باشيم.

وی در ارتباط با ارزش و جایگاه نظارت و ارزیابی در آموزش و پرورش و توجه به امر نظارت و ارزیابی مدیران به طور همزمان بر عملکرد مجموعه آموزشی مدارس مطالبی بیان کرد.

" زارع " کارشناس آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش زارچ،ضمن تقدیر و تشکر از مدیران دراجرای با کیفیت و برنامه ها و طرح های حوزه آموزش ابتدایی در سال تحصیلی جدید، جشنواره الگوی برتر تدریس، طرح کرامت و جابربن حیان و تشکیل دوره آموزشی فناوری های نوین که با همکاری و هماهنگی واحد ضمن خدمت اداره آموزش و پرورش برگزار می گردد، مباحثی را مطرح کرد.

درپایان مدیران مدارس درخصوص موضوعات جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شایان ذکر مدیران مدارس نماز جماعت ظهرو عصر با حضور دانش اموزان اقامه کردند.