نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 99

برگزاری دومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 99به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، دومین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با حضور امام جمعه، بخشدار، رئیس اداره آموزش و پرورش ، رئیس شورای شهر،اعضای شورای محمد آباد و دیگر مدعوین جلسه در سالن کنفرانس اداره برگزار شد.

امام جمعه زارچ در این نشست ضمن تسلیت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع (ع) به موضوع جلسه در خصوص هزینه آماده سازی زمین های آموزشی اشاره کرد و گفت: در این وضعیت بحرانی اقتصادی جایی بسی خوشحالی است که خیرین در صحنه حضور داشتند، و با حمایت و کمک های مساعد بخشداری ،شهرداری و دهیاری های منطقه نسبت به تامین هزینه های آماده سازی و اقدامات اولیه آن همکاری لازم را داشته باشند.

"سید محمود روحانی طباطبایی" در ادامه در خصوص جابجایی مدارس گفت: این موضوع باید با برگزاری جلسات کارشناسی دقیق و حساب شده اقدام گردد و هر گونه حمایت و پشتیبانی از طرف شورای آموزش و پرورش و بخشداری نیاز بود  انجام می شود.

 بخشدار زارچ در این نشست در زمینه پرداخت هزینه آماده سازی زمین های آموزشی جهت شروع کار خیّرین گفت: بخشداری ، شهرداری و دهیاری های منطقه اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام خواهند داد.

 "عرشیان" در ادامه در مورد جابجایی مدارس گفت:حتما رضایت مندی مردم و خانواده ها و دیگر جوانب کار سنجیده شود و کلیه اعضای شورا نظرات و پیشنهادات خود را در جلسه آتی بیان کرده و سپس تصمیم گیری شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و دبیر شورا در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی اعضای شورا در خصوص موضوعات جلسه شامل هزینه آماده سازی زمین های آموزشی بنیاد مسکن و جابجایی مدارس توضیحاتی ارائه کرد و گفت: واگذاری زمین ها باید به طور کامل انجام شود تا خیّرین مراحل احداث فضای آموزشی را به انجام برسانند.

"حسین صفری" در خصوص موضوع جابجایی مدارس گفت: آموزش و پرورش از لحاظ فضای آموزشی با مشکلات عدیده هایی روبروست خصوصاً مدارس "محبت و دوستی"  که فضای قدیمی ودر حال تخریب است و قابلیت ارائه خدمات سرویس دهی دانش آموزان را ندارد و حتماً منتقل شود.

گفتنی است در پایان جلسه اعضای شورا  نقطه نظرات و راهکارها و پیشنهادات خود را در خصوص موضوعات جلسه  بیان نمودند.