نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دومین جلسه مدیران همیار ابتدایی

برگزاری دومین جلسه مدیران همیار ابتدایی


برگزاری دومین جلسه مدیران همیار ابتدایی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ دومین جلسه مدیران همیار ابتدایی با حضور رئیس اداره ، معاون آموزشی، کارشناس آموزش ابتدایی،کارشناس ارزیابی عملکرد و همچنین مدیران محترم مدارس ابتدایی زارچ در محل دبستان شهیدان طاهری زاده برگزار شد.

" کمالی " رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ضمن تشکر از مدیران در رابطه با اجرای برنامه ها و طرح های شروع سال تحصیلی خواستار پای بند بودن  مدیران به قوانین اداری و اجرای دستورالعمل ها و بخشنامه های اداره شد و در نهایت آرزوی موفقیت برای مدیران در جهت پیشبرد اهداف عالی آموزش و پرورش در آموزشگاههای نمود.

در ادامه " انتظاری"  معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش زارچ  نتایج آزمون تورنی تیم ریاضی مدارس ابتدایی در سال تحصیلی 93-92 اعلام کرد.

 در ابتدای جلسه " زارع" کارشناس آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش زارچ  ضمن تقدیر و تشکر از مدیران به جهت اجرای پروژه مهر و جشن آغازین قرآن اول در شروع سال تحصیلی، درباره اجرای با کیفیت طرح و برنامه های حوزه آموزش ابتدایی در سال تحصیلی جدید، تشکیل کارگاه های متعدد آموزشی در سال جدید، اجرای آزمون های هماهنگ منطقه ای و نظارت سرگروه ها در مدارس مباحثی را مطرح کرد.

" فتاحی " کارشناس ارزیابی عملکرد و حراست اداره آموزش و پرورش زارچ در ادامه جلسه درباره نحوه تکمیل فرم ارزیابی توسط مدیران و نکات امنیتی مدارس را  نکاتی را یادآور شدند.

در ادامه مدیران به بررسی مسائل و مشکلات موجود در مدرسه خود اشاره نمودند و خواستار مرتفع شدن آنها از طرف مسئولین اداره شدند.