نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش در هفته گرامیداشت شورا

برگزاری دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش در هفته گرامیداشت شورابه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، در دومین روز از هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ  با حضورامام جمعه، بخشدار، ریاست آموزش و پرورش، شهردار و دیگر اعضا در محل بخشداری زارچ با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید گردید.

عرشیان، سرپرست بخشداری زارچ با عرض تسلیت بمناسبت جان باختن دریانوردان کشورمان و خیر مقدم به حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه زارچ، بر اهمیت شوراهای آموزش و پرورش تاکید نمود.

امام جمعه جدید زارچ، حجت الاسلام طباطبایی نیز با بیان حدیثی از پیامبر اکرم (ص) بر اهمیت علم، علم آموزی و آموزش تاکید نمود.

همچنین ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ ضمن عرض خیر مقدم به تمامی حضار و بویژه امام جمعه جدید زارچ، با بیان موضوعات جلسه شامل" بازسازی دیوار دبستان شهید ناصر کریمی و تاسیس مدرسه هیات امنیایی در بخش زارچ"، شورای آموزش و پرورش را یکی از مهمترین شوراها در کشور دانست و گزارشی از عملکرد شورای آموزش و پرورش زارچ ارائه نمود.

کمالی پیشنهاد نمود با توجه با تاکید بخشدار زارچ در جلسات بعدی شورا، تعدادی از قوانین شورا نیز بررسی و مصوبات جلسه قبلی نیز در هر جلسه پیگیری گردد.

شهردار زارچ نیز نظر خود را در خصوص موضوع اول جلسه و اقدامات شهرداری در خصوص دیوار مدرسه شهید ناصر کریمی بیان نمود.

همچنین انتظاری معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش زارچ گزارشی از تعداد مدارس و دانش آموزان منطقه ارائه و توضیحاتی در خصوص مدارس هیات امنائی بیان نمود.

در ادامه آقایان، بابایی، داراب و ابوترابی  به عنوان نماینده انجمن اولیا و مربیان در شورا، به بیان نظرات و پیشنهادات خود در این رابطه پرداختند.

در پایان این نشست مقرر گردید با همکاری شهرداری زارچ، عملیات بازسازی دیوار دبستان شهید ناصر کریمی انجام گیرد. و با جمع آوری نظرات کارشناسی در خصوص مدرسه هیات امنایی در نشست بعدی شورا تصمیم گیری گردد.

تقدیربخشدار از اعضای شورای آموزش و پرورش با اهدا لوح تقدیر ازدیگر برنامه های این جلسه بود.