نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای دبیران دبیرستان اندیشه و فاطمیه

برگزاری جلسه شورای دبیران دبیرستان اندیشه و فاطمیه


جلسه شورای دبیران دبیرستان اندیشه وفاطمیه با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،"کلانتری" مدیر دبیرستان فاطمیه واندیشه  ضمن خیر مقدم و تبریک هفته وحدت به تشریح برنامه های آموزشی و پرورشی  پرداخت.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در این نشست گفت: آموزش و پرورش دو بال مهم توسعه در بخش تعلیم و تربیت است زیرا اگر همه فناوری‌ها و امکانات را داشته باشیم اما انسان متعهد و متخصص را نتوانیم تربیت کنیم از غافله توسعه عقب می‌مانیم.

حسین صفری بیان کرد: انسان متعهد و متخصص عامل توسعه کشور است و ما هم باید بپذیریم که مهمترین سرمایه کشور فقط نیروی انسانی است.

صفری تصریح کرد: انسان‌های فرهیخته در کلاس‌های همین معلمان تربیت شده‌اند لذا معلمان باید بدانند در خلق رفاه و تربیت آیندگان نقش اساسی دارند و حتماً باید به موضوع تربیت این آینده سازان اهمیت بیشتری دهند.

این مقام مسئول خطاب به معلمین گفت: مهمترین فردی که می تواند در زندگی دانش آموزان هم نقش تربیت و آموزش داشته باشد شما معلمین متخصص، متعهد و هنرمندهستید

وی از معلمین خواست که طرح 3 دقیقه نور را در کلاس درس اجرا و خلاقیت های تدریس و هنرهای معلمی خود را برای یادگیری بهتر دانش آموزان در گروه مدارس زارچ انعکاس بدهند.

ایشان از معلمین جدید الورود خواست که از تجربیات معلمین با سابقه و پیشکسوت در عرصه تعلیم و تربیت  استفاده نمایند.

گفتنی است در پایان با اهدای هدیه از زحمات "فاطمه لاری" مدیر سابق تجلیل شد.