نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری اولین جلسه کارشناسان اداری در سال 94

برگزاری اولین جلسه کارشناسان اداری در سال 94


برگزاری اولین جلسه کارشناسان اداری در سال 94

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ ، اولین جلسه کارشناسان اداری اداره آموزش و پرورش زارچ در سال 94 با حضور رئیس اداره ،معاونین و کارشناسان اداری برگزار شد.

درابتدا " کمالی " رئیس اداره اموزش و پرورش زارچ ضمن تبریک سال جدید به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام دولت و ملت ، همدلی و همزبانی اشاره کرد و گفت امیدواریم در سال جدید با تاسی و پیروری از این شعار و فرمایشات مقام معظم رهبری در همه امور نسبت به رسیدگی درخواستها و مراجعات کلیه همکاران گرامی و تلاش در جهت کمک به آحاد مردم بویژه شکوفایی و پیشرفت آموزشی و پرورشی دانش آموزان عزیز تلاش نماییم و همه مشکلات و کمبودها را با همدلی و همزبانی برطرف نموده و در راستای اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی و وزارت متبوع گام برداریم .

وی به موفقیت های آموزش و پرورش زارچ در سال گذشته اشاره کرد و گفت : این موفقیت ها حاصل برنامه ریزی و تلاش کلیه فرهنگیان منطقه می باشد و نمونه اخیر آن کسب رتبه دوم استانی دانش آموزان زارچی در قبولی و راهیابی به دانشگاهها و موسسات اموزش عالی بود.

درادامه رئیس اداره اموزش و پرورش زارچ از تلاش کلیه همکاران اداری تقدیر و تشکر کرد و به مواردی از جمله بخشنامه های اداری ،نظم در جلسات ، برنامه ریزی منسجم در انجام فعالیتها و بازدید ها اشاره کرد.

درپایان کارشناسان نظرات خود را درخصوص موضوعات جلسه مطرح کردند.