نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید یک روزه معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و تیم همراه از مدارس منطقه

بازدید یک روزه معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و تیم همراه از مدارس منطقهبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، سرداری معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش زارچ و تیم همراه از فعالیت های تربیتی و پرورشی مدارس منطقه بازدید نمود.

در این بازید یک روزه روسا و کارشناسان ادارات فرهنگی هنری و امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش یزد فعالیت های فرهنگی و تربیتی مدارس منطقه را مورد ارزیابی قرار دادند.

همچنین معاونت پرورشی اداره کل در ادامه و پس از اقامه نماز ظهر و عصر در دبیرستان بنت الهدی در جمع مدیران و مربیان تربیتی مدارس در محل کانون شهید صدوقی حاضر شدند.

سرداری در این نشست ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین(ع) بر پرورش دانش آموزان با اخلاق و منش حسینی تاکید و مدیران و مربیان تربیتی مدارس را تاثیر گذارترین افراد در پرورش و تربیت دانش آموزان دانست.

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش یزدهمچنین، چهار ویژگی صداقت ،آینده نگری و تشخیص هدف،توانایی انجام کار، اشتیاق آفرینی و ایجاد نشاط را از ویژگی های لازم و مورد نیاز مدیران ذکر کرد.

در ادامه این نشست ،انتظاری رئیس اداره فرهنگی هنری معاونت پرورشی اداره کل ،به تبیین برنامه ها ی فرهنگی مدارس در طول سال تحصیلی پرداخت.

در پایان مدیران و مربیان تربیتی مدارس دیدگاه ها، نظرات و مشکلات  خود را در زمینه فعالیت های پرورشی بیان نمودند.