نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید یکروزه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش از زارچ

بازدید یکروزه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش از زارچ


بازدید یکروزه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش از زارچ

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ ، " زارع " معاون آموزش و پرورش اداره کل استان یزد بهمراه " مزیدی " رئیس گروه آموزش متوسطه دوره اول ، " دهشیری " رئیس گروه آموزش متوسطه دوره دوم و " قلع گر" رئیس گروه اموزش فنی حرفه ای و کاردانش در راستای اجرای طرح سنجش عملکرد فعالیتهای آموزشی از آموزشگاههای دوره اول و دوم متوسطه  بازدید کردند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش زارچ در صبحگاه دبیرستان قمربنی هاشم (س) ضمن تسلیت ایام محرم گفت: دانش افزایی و تولید علم باید از دغدغه های روز دانش آموزان ومعلمان باشد چون رسیدن به این مرحله نیاز اساسی کشور می باشد

"زارع" به نقشه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: راهکارهای علمی و عملی توسعه دانش با توجه به آموزه های دینی و  تعالی جامعه ایرانی و اسلامی در این نقشه وجود دارد

بازدید از  برنامه‌ها و مستندات آموزشگاه در حوزه آموزشی از دیگر برنامه های بازدید بود.

در  ادامه برنامه بازدید معاونت آموزش متوسطه اداره کل متبوع از فعالیتهای اجرایی ، آموزشی دبیرستانهای بزرگسالان  آیت الله خامنه ای و دخترانه مریم  بازدید شد. 

معاون آموزش و پرورش متوسطه  با حضور در بخشداری زارچ ، با " خوشنویس " بخشدار دیدار کرد.

 در این دیدار معاون آموزش متوسطه اداره کل ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای آموزشی استان و منطقه  گفت: امیدواریم با همکاری و مساعدت سایر نهادهها ، جایگاه آموزش و پرورش در جامعه ارتقا ببخشیم.

" زارع " ضمن تقدیر از  همکاری بخشداری با آموزش و پرورش زارچ  خاطر نشان کرد:  سند اشتغال و توسعه ، مشارکت بخش خصوصی ، توزیع اعتبارات بموقع ، توجه به امر شورای آموزش و پرورش و همکاری همه دستگاه های بخش به آموزش و پرورش از جمله موضوعاتی اولویت دار آموزش وپرورش می باشد.

این مسئول در ادامه بازدید خود از منطقه در گردهمایی دانش اموزان  پایه اول متوسطه دوره دوم با موضوع هدایت تحصیلی ،  ضمن تبریک بیست و یکمین سال پیاپی کسب رتبه اول در کنکور گفت : بیش از90 درصد از دانش اموزان در دانشگاه های سطح کشور قبول شده اند.

"محمود زارع"  گفت: دانش آموزان با برنامه ریزی بدنبال انتخاب  رشته های تحصیلی که متناسب با علاقه و استعداد آنان می باشد باشند تا در آینده در  رشته های دانشگاهی  که نیاز جامعه می باشد  موفق باشند.

 برنامه پایانی بازدید معاونت آموزش متوسطه ، تشکیل  گردهمایی مدیران  ، معاونان و مشاوران مدارس  دوره اول و دوم  متوسطه بود.

گفتنی است در طول بازدید معاون آموزش متوسطه اداره کل ، رئیس اداره ، معاون پشتیبانی و  معاون آموزشی حضور داشتند.